Autor: Iza
29 kwietnia, 2019Zakup inwestycyjny

Mieszkania idealne dla rodzin z dziećmi

Potrzeby lokalowe, jakie posiada Twoja rodzina, z łatwością możesz zaspokoić, sięgając po ofertę inwestycji Grochowska 75/77. Składa się ona z nowych mieszkań na Grochowie – dzielnicy, która przeżywa swój prawdziwy renesans i coraz chętniej jest wybierana jako wygodna i modna alternatywa dla zatłoczonego śródmieścia.

Chcesz przenieść się w zupełnie nową przestrzeń, która pozwoli cieszyć się wysoką jakością życia? Sprawdź ofertę mieszkań od dewelopera Konstans, zaprojektowanych z myślą właśnie o rodzinach. Popularne lokale 3- pokojowe, dostępne są w wariantach od 42,46 m2 do 69,60 m2. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu, Twoja rodzina z łatwością odnajdzie się w jednym z nich. Masz dwoje dzieci i chcesz zapewnić każdemu z nich osobny pokój? A może potrzebujesz dodatkowego pomieszczenia na gabinet lub inną, ulubioną aktywność?

Doskonałym rozwiązaniem w takiej sytuacji, okaże się lokal 4- pokojowy. Tutaj możesz wybierać pośród nieruchomości o powierzchni od 60,01 m2 do 86,55 m2. Osiedle Grochowska 75/77 wychodzi także naprzeciw oczekiwaniom szczególnie wymagających klientów, zapewniając możliwość zakupu mieszkania o układzie 5- pokojowym. Jego powierzchnia wynosi 87,61 m2 i gwarantuje wysokie poczucie prywatności, dla wszystkich członków rodziny. W sprzedaży nie brak także lokali 2- pokojowych. Ceny nieruchomości wahają się od 7 800 zł/m2 do 9 150 zł/m2. Który z nich stanie się miejscem do życia dla Twoich najbliższych? Planowany termin ukończenia inwestycji to III kwartał 2020 roku.

 

Zobacz inne mieszkania w Warszawie