Autor: Iza
19 marca, 2019Newsy

Mieszkania nad rzeką do odbioru na początku przyszłego roku!

Deweloper RBW STAROŁĘCKA Sp. z o. o. Sp. K. ma do zaproponowania ciekawą inwestycję, położoną w doskonałej pod względem jakości życia części Poznania, której zakończenie zaplanowano na I kwartał 2020 roku. Już niebawem więc, możesz przenieść się do wymarzonego M, położonego nad rzeką, w dogodnym, pełnym miejskich udogodnień otoczeniu.

Inwestycja River House znajduje się w spokojnej części miasta, oddalonej od zgiełku i hałasu, jakie generuje centrum. Jednocześnie pozwala na szybki dojazd do najważniejszych punktów Poznania, gwarantując możliwość swobodnego korzystania z jego wszechstronnie rozwiniętej infrastruktury. Bezpośrednie sąsiedztwo osiedla obfituje w dużą ilość zieleni a roztaczający się z okien widok na tereny nadwarciańskie, przynosi ukojenie, zmęczonym codziennością zmysłom. W odległości kilkuminutowego spaceru znajdują się niezbędne na co dzień elementy infrastruktury handlowo – usługowej, placówki oświatowe czy przystanki komunikacji miejskiej.

Jeżeli taka perspektywa przemawia do Twojej wyobraźni, to koniecznie sprawdź ofertę dostępnych jeszcze lokali. W sprzedaży znajdują się mieszkania o powierzchni od 39,73 m2 do 71,10 m2, w układzie od 2- do 4- pokojowym. Ich ceny rozpoczynają się od 239 000 złotych. Budynki kuszą niebanalną architekturą, która efektownie wspierana jest przez pomysłowo zaaranżowane części wspólne. Do każdego lokalu przynależy balkon z przeszkloną balustradą, co nadaje budynkom lekkości i wprowadza odpowiednią ilość światła do wnętrz. Pora na Twój ruch!