Autor: Dopoznania.pl
26 stycznia, 2021Newsy

Mieszkania nad Wartą – poznaj nowoczesne osiedle w Luboniu

Planujesz zakup nowego mieszkania w okolicy Poznania? Zależy Ci na połączeniu podmiejskiego spokoju i codziennej wygody? Cenisz relaks na świeżym powietrzu? Zamelduj się w Luboniu! To tam deweloper PHI Nieruchomości realizuje nowe osiedle mieszkaniowe Apartamenty nad Wartą. Zakończenie budowy zaplanowano na IV kwartał 2021 roku.

Luboń to doskonale rozwinięta miejscowość pod Poznaniem, która zapewnia dostęp do wszystkiego, co niezbędne na co dzień. W pobliżu inwestycji mieszkaniowej przy ul. Armii Poznań działają m.in. sklepy, markety, punkty usługowe, restauracje czy placówki edukacyjne. Całość uzupełniają okoliczne tereny rekreacyjne – plaża, park oraz szlak rowerowy.

Co istotne, nabywcy nowych mieszkań w Luboniu, w szybki i dogodny sposób będą mogli dotrzeć do Poznania. Niezmotoryzowani mieszkańcy korzystać mogą z autobusu i pociągu. Komfortowe połączenie z miastem pozwoli pogodzić życie zawodowe ze spokojnym czasem po pracy w sąsiedztwie własnego „M”.

Wychodząc naprzeciw potrzebom kupujących, deweloper PHI Nieruchomości przygotował szeroką ofertę funkcjonalnych lokali. W ramach Apartamentów nad Wartą powstanie 56 mieszkań 2- i 3-pokojowych, liczących od 41 do 59 m2. Nowe „M” posiadać będą powierzchnie dodatkowe w postaci balkonów lub ogródków. Poza własnymi czterema kątami, właściciele zyskają dostęp do 112 miejsc postojowych oraz osiedlowej zieleni z elementami małej architektury. Na najmłodszych czekać będzie plac zabaw.

Zgodnie z założonym harmonogramem, realizacja osiedla Apartamenty nad Wartą potrwa do IV kwartału 2021 roku. Skontaktuj się z deweloperem, zapytaj o aktualną ofertę i zamieszkaj w Luboniu k. Poznania.

Jeśli interesują Ciebie nieruchomości nad Wartą, warto zapoznać się z mieszkaniami biura eDOM Nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim.