Autor: Iza
13 maja, 2019Newsy

Mieszkania od rzetelnego dewelopera

Lubisz się otaczać solidnymi i estetycznie wykonanymi przedmiotami czy ubraniami od sprawdzonych producentów? Szukając idealnego mieszkania, również zwróć uwagę na to, kto odpowiada za jego realizację. Renomowany deweloper, który może poszczycić się odpowiednim doświadczeniem i znajomością branży, będzie gwarantem satysfakcji na lata.

Doskonałym tego przykładem jest oferta od PWD Deweloper Sp. z o.o., która łączy wysoką jakość i dogodną lokalizację, wprowadzając na rynek, nowe mieszkania w Poznaniu. Osiedle Park Podolany opiera się na dobrze przemyślanym projekcie, który łączy sprawdzone rozwiązania z nowoczesnymi udogodnieniami technologicznymi. Takie zestawienie jest charakterystyczne dla wspomnianego dewelopera i wynika z odpowiedniego doświadczenia. Firma kompleksowo podchodzi do kwestii inwestycyjnych. Samodzielnie zakupuje grunt, zleca prace architektoniczne, koordynuje prace budowlane i nadzoruje ich przebieg, pilnując zgodności z projektem. Sprzedażą mieszkań zajmuje się wysoko wykwalifikowany zespół, który umiejętnie doradza klientom, możliwie najlepiej dopasowane rozwiązania. Zaangażowanie firmy, przełożyło się nie tylko na uznanie w oczach nabywców ale także liczne nagrody, wręczane przez branżę.

Chcesz zamieszkać w modnej, poznańskiej dzielnicy i cieszyć się wysoką jakością nieruchomości, która będzie zgodna z najnowszymi trendami? Wybierz Park Podolany!

 

Zobacz inne mieszkania na Jeżycach