Autor: Iza
20 marca, 2019Newsy

Mieszkania pod Poznaniem w atrakcyjnych cenach

Masz dość miejskiego tłoku? Szukasz spokojnego i komfortowego miejsca dla swojej rodziny? A może marzy Ci się okolica pełna zieleni, z którą będziesz mógł codziennie korzystać? Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco to znak, iż Osiedle Zmysłowo - mieszkania powstało właśnie z myślą o Tobie!

Jest to kameralna i elegancka inwestycja, oddalona o 20 km od Poznania. Okolica w której się znajduje cechuje się spokojem i łatwym dostępem do atrakcyjnych terenów rekreacyjnych oraz niezbędnych udogodnień infrastrukturalnych. Stały kontakt z zapleczem handlowym, usługowym i kulturalnym, jakie ma do zaoferowania stolica Wielkopolski, pozwoli zachować balans w życiu.

Inwestycja położona jest pomiędzy miejscowością Mrowino i Rokietnicą. Docelowo, ma ona obejmować 250 budynków, w których może zamieszkać około 1 000 osób. Z racji, iż teren inwestycji obejmuje 36 ha, zachowa ona swój kameralny charakter, zapewniając odpowiednią przestrzeń, stanowiącą gwarancję poczucia prywatności. Niebagatelny wpływ na to, będzie miała także powierzchnia rekreacyjna o wielkości 15 ha, która przewidziana została jako część bezpośrednio przylegająca do osiedla.

Projekt od Kaczmarek Elżbieta Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji "KARES" dostarcza eleganckich i solidnie wykończonych nieruchomości, które zaspokoją potrzeby całej rodziny. Obecnie w ofercie znajdują się mieszkania o powierzchni od 86 m2 do 105 m2 a ich ceny rozpoczynają się od 325 000 złotych.