Autor: Iza
19 marca, 2019Zakup inwestycyjny

Mieszkania w dobrej lokalizacji, do odbioru jeszcze w tym roku!

Metrobielany budynek D to ostatni już etap inwestycji, która powstaje w dogodnej komunikacyjnie części stolicy i ma do zaoferowania wiele dodatkowych atutów – nowoczesną bryłę, nowatorskie rozwiązania technologiczne i estetycznie zagospodarowane części wspólne.

Jeżeli chciałbyś zamieszkać blisko metra, w przyjaznym otoczeniu pełnym udogodnień, to już dziś zapoznaj się z ofertą od TK Development i wybieraj pośród szybko kurczącej się listy nieruchomości. Obecnie w sprzedaży znajdują się jeszcze lokale o powierzchni od 31,10 m2 do 90,32 m2, w układzie od 1- do 4- pokojowym. Zależnie od kondygnacji, przynależą do nich ogródki, tarasy bądź balkony. W takiej różnorodności, każdy będzie w stanie znaleźć mieszkanie, odpowiednio dopasowane do swoich potrzeb.

Osiedle jest położone w bliskim sąsiedztwie stacji Metra, które zapewnia możliwie najszybszy sposób komunikacji. Najbliższa okolica obfituje w zróżnicowaną i doskonale rozwiniętą infrastrukturę, którą skutecznie uzupełni, powstająca nieopodal Galeria Młociny. Pobliskie parki i lasy, obfitują w odpowiednio zorganizowaną infrastrukturę rekreacyjną – mieszkając w tej części stolicy, wszystko czego potrzebujesz, będziesz mieć na wyciągnięcie ręki.

Już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty i przekonaj, jak trafnie odpowiada na potrzeby rozwojowe Twojej rodziny. Co ważne, zakończenie budowy czwartego etapu, przewidziane zostało jeszcze w tym roku – już dziś możesz więc zaplanować lepsze jutro!