Autor: Iza
10 maja, 2019Newsy

Mieszkania w dobrej okolicy

Tuż przy granicy administracyjnej Wrocławia, w przyjaznej, pełnej zieleni i dającej wytchnienie okolicy, znajduje się Osada Sportowa. Smolec to wygodne miejsce do życia, w którym z łatwością odnajdą się aktywne pary i single, rodziny poszukujące bezpieczeństwa i komfortu jak również seniorzy, marzący o wygodnej jesieni życia.

Deweloper Omega Buildings Sp. z o.o. Sp.k. dołożył wszelkich starań, by jakość budynków była na równie wysokim poziomie, co lokalizacja. Dlatego też, wykorzystał do budowy materiały, pochodzące wyłącznie od sprawdzonych producentów a prace zlecił zaufanym wykonawcom. W efekcie, całość gwarantuje rzeczywiście komfortowe warunki do życia.

Okolica osiedla Osada Sportowa obfituje w szereg niezbędnych na co dzień udogodnień. Oprócz sklepów i punktów usługowych, na szczególną uwagę zasługuje hala sportowa, sąsiadująca z inwestycją. Dzięki niej, mieszkańcy mogą swobodnie korzystać z siłowni, sali fitness, kortów do tenisa, badmintona i squasha. Na terenie hali działa również gabinet fizjoterapeutyczny, który oferuje specjalną zniżkę dla mieszkańców omawianej inwestycji. Apteka, fryzjer, restauracja, solarium czy szkoła językowa to tylko kilka z dodatkowych udogodnień, znajdujących się w najbliższej okolicy. Sprawny dojazd do Wrocławia oraz wygodne poruszanie się po okolicy, gwarantuje dobrze rozwinięta sieć połączeń autobusowych oraz planowana stacja kolejowa. Nowe mieszkania pod Wrocławiem, czekają także na Ciebie.