Autor: Dopoznania.pl
22 lutego, 2021Newsy

Mieszkania w Enklawie Winogrady – gotowe do zamieszkania!

Budowa inwestycji mieszkaniowej Enklawy Winogrady w Poznaniu dobiegła końca. Większość nabywców odebrała klucze do nowych czterech kątów już w styczniu. Sprawdź aktualną ofertę i zamelduj się na Winogradach – dzielnicy łączącej w sobie wiele zalet.

Zakończenie realizacji inwestycji Enklawa Winogrady wraz  towarzyszącą infrastrukturą osiedla nastąpiło zgodnie z harmonogramem. – Dotrzymanie terminów i wszelkich zobowiązań wobec nabywców jest dla nas priorytetem. Cieszymy się, że wszystko przebiegło i przebiega zgodnie z planem. Aktualnie przygotowujemy się do aktów przeniesienia własności na klientów. Spotkania w kancelarii odbędą się na przełomie lutego i marca – mówi Krystian Cebulski, inwestor osiedla Enklawa Winogrady.

W ramach zlokalizowanej u zbiegu ulic Czarnej Roli i Pasterskiej, inwestycji oddane zostały 3 budynki wielorodzinne, oznaczone symbolami A, B oraz C. Pierwszy, trójkondygnacyjny, składa się z 18 mieszkań, zaś dwa ostatnie zawierają po 51 mieszkań usytuowanych na pięciu kondygnacjach. Dla przyszłych mieszkańców wybudowane zostały również 4 podziemne hale garażowe ze 134 miejscami postojowymi łącznie. Natomiast na parkingu naziemnym możliwych do zaparkowania będzie 58 samochodów.

- Jako deweloper zadbaliśmy, aby wszelkie prace budowlane zakończyły się zgodnie z harmonogramem. To świetna wiadomość dla każdego, kto chce rozpocząć nowy rok od zmian. Natomiast klientom, którzy już nabyli swoje mieszkania, sukcesywnie od początku stycznia przekazywaliśmy klucze. Teraz z pewnością przyjdzie czas na wykończenie wnętrz lokali. Dziękujemy za zaufanie i życzymy wszystkim naszym mieszkańcom powodzenia  - powiedział inwestor osiedla, Krystian Cebulski. Trwają dosłownie ostatnie odbiory, które w najbliższych dniach również zostaną zakończone.

Nabywcy nowych mieszkań w projekcie Enklawa Winogrady zyskają także dostęp do zielonego dziedzińca z ławkami, trzech rowerowni oraz placu zabaw dedykowanego najmłodszych mieszkańcom. Na uwagę zasługuje również lokalizacja, gwarantująca dostęp do pełnego zaplecza handlowo-usługowego, placówek edukacyjnych oraz parków: Gagarina i Szelągowskiego, a także Cytadeli. W kilkanaście minut można dotrzeć też nad Jezioro Rusałka lub Sołacz.

Osoby, które jeszcze nie zdążyły zdecydować się na zakup nowego mieszkania na Winogradach, skorzystać mogą z oferty ostatnich dostępnych „M”. Na nabywców czekają lokale w układach 2- i 3-pokojowych. – Wciąż oferujemy klasyczne rozwiązania, funkcjonalne układy, które pozwalają na swobodną aranżację wnętrz, tworząc wiele ciekawych możliwości - dodał Krystian Cebulski.

W jednym z budynków deweloper przygotował biuro sprzedaży, w którym klienci będą mogli poznać ofertę, zarezerwować oraz nabyć wolne jeszcze mieszkania. - Nowe biuro pozwoli nam na przyjemniejszy kontakt z klientami, którzy oczekują rzetelnej obsługi w profesjonalnych warunkach. Spotkania są możliwe, po uprzednim umówieniu się. Rzecz jasna dotrzymujemy wszelkich zasad higieny, ze względu na trwającą pandemię i obowiązujące obostrzenia. - podsumował Krystian Cebulski.