Autor: Dopoznania.pl
24 lutego, 2020Zakup inwestycyjny

Mieszkania w odnowionej kamienicy przy ulicy Matejki już w sprzedaży

Constructa Plus Matejki 51Deweloper Constructa Plus wprowadził do swojej oferty inwestycję mieszkaniową, zlokalizowaną przy ulicy Matejki 51 w Poznaniu. Projekt obejmuje renowację kamienicy, w której znajdzie się 49 nowoczesnych mieszkań.

Firma Constructa Plus – deweloper od zadań specjalnych – ma przed sobą nowe wyzwanie. Umiejscowiona na terenie Łazarza, secesyjna kamienica z około 1904 r., już wkrótce zyska nowe życie. Budynek ulokowany jest w ciągu urokliwych kamienic, a wśród jego wyróżników wymienić można m.in. ozdobne fasady z balkonami oraz drewnianą klatkę schodową zdobioną witrażami.

Matejki 51 to najlepszy przykład na to, że tradycja i trendy mogą iść w parze. Na osoby zainteresowane nowym mieszkaniem w dzielnicy Łazarz czeka 49 funkcjonalnych lokali w układach 2-, 3- i 4-pokojowych. Powierzchnie oferowanych „M” mieszczą się w przedziale od 31 do 100 m2. Do Constructa Plus Matejki 51każdego lokum przynależy praktyczna komórka lokatorska, a wybrane mieszkania posiadają balkony. W 6-kondygnacyjnym budynku przy ulicy Matejki w Poznaniu znajdą się także 3 lokale o przeznaczeniu handlowo-usługowym.

Mówiąc o zaletach inwestycji Matejki 51 nie można zapomnieć o doskonałej lokalizacji. Kamienica umiejscowiona jest w atrakcyjnej części Poznania, która łączy dogodny dostęp do miejskiej infrastruktury z bliskością terenów zielonych, takich jak Park Wilsona czy Park Jana Kasprowicza.

Poszukujesz nowego mieszkania w Poznaniu? Cenisz niebanalne rozwiązania? Postaw na nowy projekt dewelopera Constructa Plus i zamelduj się na Łazarzu.