29 września, 2015Newsy

Mieszkania wykończone tak, jak sobie tego życzysz

Urządzenie wnętrz w taki sposób, by cieszyły nas przez lata, powinno stanowić główną wytyczną, dla osób myślących o wyposażeniu wymarzonego mieszkania. Jeżeli zdecydujesz się na osiedle Red Park, to masz okazję skorzystać z wyjątkowej okazji, zakupu nieruchomości z wykończeniem w cenie. Ponadto uzyskasz wsparcie architekta, który pomoże Ci wdrożyć posiadane pomysły w życie i utworzyć z nich spójną całość.

Urządzenie wnętrz w taki sposób, by cieszyły nas przez lata, powinno stanowić główną wytyczną dla osób myślących o wyposażeniu wymarzonego mieszkania. Jeżeli zdecydujesz się na osiedle Red Park, to masz okazję skorzystać z wyjątkowej okazji zakupu nieruchomości z wykończeniem w cenie. Ponadto uzyskasz wsparcie architekta, który pomoże Ci wdrożyć posiadane pomysły w życie i utworzyć z nich spójną całość.

RED Real Estate Development to doświadczony deweloper, który zdaje sobie sprawę z tego, jak zmieniają się oczekiwania klientów. Dlatego też poszerzył swoją ofertę o wykończenie pod klucz, by zapewnić kompleksową obsługę oraz jak najkorzystniejsze warunki finansowe.

Nie musisz się obawiać narzuconego stylu – będziesz aktywnie uczestniczył w wyborze materiałów typu: podłogi, glazury, terakoty, drzwi, wyposażenie armatury łazienkowej czy kolor i sposób pomalowania ścian. Spotkanie z architektem pozwoli na określenie swoich wymagań, względem wnętrza oraz wskazanie na niestandardowe wyposażenie – jeżeli takiego wymagasz. Dzięki konsultacji ze specjalistą, będziesz w stanie urzeczywistnić swoje marzenia o idealnych wnętrzach. Jednocześnie uzyskasz pewność, iż prace wykończeniowe będą wykonane sprawnie i profesjonalnie a wykorzystane materiały pochodzą od sprawdzonych producentów.

Pozwól sobie na dawkę luksusu i kup mieszkanie na osiedlu Red Park. Otrzymasz je urządzone we wskazany przez siebie sposób. To idealne propozycja dla osób, które lubią wydawać mądrze pieniądze.

Zobacz inne inwestycje na Wildzie.