Autor: dopoznania.pl
16 marca, 2023Newsy

Mieszkania z widokiem na Wartę

Jeśli szukasz mieszkania w Poznaniu, które jednocześnie pozwoli Ci na swobodny dostęp do wszystkich ważnych punktów w mieście, a przy tym pozwoli Ci cieszyć się bliskością natury i zielenią – koniecznie sprawdź ofertę Widok Warta. W ofercie pozostało kilka mieszkań z I etapu, jednak możliwe jest również zarezerwowanie lokalu z II, realizowanego właśnie, etapu projektu.

Osiedle Widok Warta znajduje się w drugiej linii zabudowy ul. Starołęckiej, przy linii brzegowej rzeki Warta. Dzięki temu przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się pięknymi widokami na rzekę oraz rozległy Las Dębiński. Bo nie ma przecież nic piękniejszego, niż poranek z widokiem na piękne lasy!

Mieszkańcy nie będą musieli martwić się o bliskość sklepów, punktów usługowych czy innych placówek – wszystkie z nich znajdą w zasięgu ręki, a w razie potrzeby bez problemów dojadą do nich komunikacją miejską. W pobliżu znaleźć można też plac zabaw dla najmłodszych czy tereny rekreacyjne, idealne do spacerów czy aktywności na świeżym powietrzu.

Nowi mieszkańcy osiedla Widok Warta będą mogli czuć się w swoich nowych „M” bezpiecznie – wszystkie mieszkania wyposażone będą w drzwi antywłamaniowe. Każdy lokal będzie miał zamontowany domofon. Warte uwagi są także same wnętrza – ich rozkład zaplanowano tak, aby miały one dużą możliwość aranżacyjną. Dzięki temu klienci mogą dowolnie rozplanować każdy m2 swojego nowego mieszkania.

Jeśli więc szukasz mieszkania, które łączy w sobie bliskość terenów zielonych, niepowtarzalne widoki oraz dostęp do dobrze rozwiniętej infrastruktury miasta – sprawdź ofertę Widok Warta. Być może już niebawem zamieszkasz w jednym z lokali z I etapu, lub wybierzesz propozycje z kolejnego? Więcej o samym osiedlu dowiesz się podczas Targów Mieszkań i Domów 18-19 marca, gdzie deweloper będzie miał swoje stoisko.