Autor: dopoznania.pl
30 marca, 2023Newsy

Mieszkanie na start – tylko z Agrobex!

Zakup mieszkania to nie lada wyzwanie. Poza znalezieniem „M”, które odpowiada naszym wymaganiom lokalizacyjnym i metrażowym, musimy również postarać się o finansowanie, które, mówiąc nieco kolokwialnie, „nas nie zje z butami”. Obecnie na rynku można bez większych problemów znaleźć coś dla siebie, jednak, jeśli ufać prognozom, już niebawem, po wprowadzeniu programów rządowych dotyczących obniżenia stóp procentowych czy wprowadzenia wsparcia na zakup pierwszego mieszkania, ilość lokali na rynku może się szybko zmniejszyć. Dlatego już dziś skorzystaj z oferty Agrobex – Mieszkanie na start!

W ramach programu Mieszkanie na start klienci już dziś mogą wybrać i zarezerwować interesujące ich „M”. Tym samym z deweloperem podpisuje się umowę deweloperską i wpłaca się 20% wartości nieruchomości. Dzięki temu zamrażamy jego cenę do września – w tym czasie możemy postarać się o kredyt na preferencyjnych warunkach, nie martwiąc się przy tym o wzrost ceny lokalu.

Co ważne – w przypadku, gdy jednak nie uda się nam uzyskać finansowania – mamy możliwość odstąpienia od umowy bez ponoszenia żadnych kosztów.

Oferta „Mieszkanie na start” dotyczy wybranych lokali z oferty Agrobexu.

Przypominamy aktualnie sprzedawane inwestycje dewelopera – Osiedle Cybińska w Swarzędzu, Radosna IV w Zalasewie, Kleszczewo Park w Kleszczewie, Osiedle przy Marinie w Baranowie oraz Osiedle Olimpijskie w Szamotułach.