24 lipca, 2018Newsy

Mieszkanie, w którym chce się żyć

Apartamenty Snycerska to cudowny projekt, którego autorem jest ceniona firma WAN. Osiedle odznacza się luksusową i nowoczesną architekturą, która nie tylko cieszy oko, ale jest również niezwykle funkcjonalna. Deweloper zadbał o każdy szczegół podczas tworzenia inwestycji, a do jej budowy użył jedynie najlepszej jakości materiałów. Wszystko to wpłynęło na najwyższy standard wykończenia, jakim charakteryzują się Apartamenty Snycerska. Projekt ma zostać oddany do użytku w I kwartale 2020 roku, jednak warto już teraz podjąć decyzję o zakupie, ponieważ chętnych cały czas przybywa.

Apartamenty Snycerska to cudowny projekt, którego autorem jest ceniona firma WAN. Osiedle odznacza się luksusową i 

nowoczesną architekturą, która nie tylko cieszy oko, ale jest również niezwykle funkcjonalna. Deweloper zadbał o każdy szczegół podczas tworzenia inwestycji, a do jej budowy użył jedynie najlepszej jakości materiałów. Wszystko to wpłynęło na najwyższy standard wykończenia, jakim charakteryzują się Apartamenty Snycerska. Projekt ma zostać oddany do użytku w I kwartale 2020 roku, jednak warto już teraz podjąć decyzję o zakupie, ponieważ chętnych cały czas przybywa.

Apartamenty Snycerska znajdują się na krakowskim Bieżanowie-Prokocimiu. Lokalizacja w pobliżu niezbędnej infrastruktury i jednoczesnym otoczeniu terenów zielonych stanowi idealną opcję dla ludzi zapracowanych, którzy potrzebują odpoczynku po ciężkim dniu. Panuje tu spokojny kameralny klimat, który zapewnia zharmonizowany z okoliczną przyrodą styl inwestycji. W ofercie deweloper umieścił 47 ekskluzywnych apartamentów o zróżnicowanym zakresie metraży. Można wybierać spośród mieszkań 2,3 lub 4-pokojowych o powierzchni od 42 do 100 m2. Doskonale odnajdą się tutaj zarówno single, czy pary, jak i duże rodziny z dziećmi. Do każdego lokalu przynależy taras lub przestronny ogródek. Zmotoryzowanych mieszkańców ucieszy opcja zakupu miejsca parkingowego spośród 48, które znajdują się w podziemnej hali garażowej. Można również zdecydować się na jedno z 10 miejsc naziemnych.