Autor: Klaudia
30 kwietnia, 2019Newsy

Mieszkanie z ogródkiem i garażem – trio znakomite

Kusi Cię podmiejski styl życia w nowoczesnym wydaniu, ale nie chcesz nadmiernie obciążać się kosztami zakupu i późniejszej eksploatacji domu jednorodzinnego? A co powiesz na nowe mieszkanie pod Poznaniem, które będzie miało własny garaż? Na osiedlu Zawilcowa IV znajdziesz jeszcze trzy nieruchomości tego typu. Co ważne – ich realizacja jest już na finiszu, więc przeprowadzka może nastąpić szybciej, niż się spodziewasz!

Deweloper JPJ Dom sp. z o.o. postawił na kameralny, przyjazny projekt, który zyskał duże uznanie w oczach wymagających klientów. Osiedle wyróżnia nowoczesna, ale jednocześnie stonowana kolorystycznie architektura oraz mnogość atrakcyjnych udogodnień technologicznych. Obecnie w sprzedaży etapu Zawilcowa IV znajdują się jeszcze trzy mieszkania. Pierwsze z nich posiada powierzchnię 115,26 m2, w układzie 4- pokojowym. Składa się z kuchni, salonu, trzech pokoi, łazienki, garażu oraz kotłowni. Przynależna do niego działka liczy 167 m2. Drugie z mieszkań oferuje powierzchnię 102,33 m2, w następującym układzie: salon z aneksem kuchennym, trzy pokoje, łazienka, WC, kotłownia i garaż. Powierzchnia przynależnej działki to 84 m2. Ostatni z wolnych lokali, zapewnia 117,51 m2 powierzchni, w układzie: salon, kuchnia, trzy pokoje, łazienka, garaż i kotłownia. Działka ma powierzchnię 203 m2.

Decydując się na tę inwestycję, możesz zamieszkać w spokoju pod lasem, ciesząc kameralną atmosferą, dającą poczucie bezpieczeństwa. Już dziś sprawdź szczegóły oferty i wybierz jedno z ostatnich mieszkań dla siebie.

Sprawdź oferty nowych mieszkań w Czerwonaku