Autor: Dopoznania.pl
26 listopada, 2019Newsy

Mieszkanie z ogródkiem w Kórniku

LT Serwis Zielony ZakątekPlanujesz zakup nowego mieszkania w okolicy Poznania? Zależy Ci na atrakcyjnej lokalizacji, pełnej udogodnień? Marzysz o prywatnym ogródku? Osiedle Zielony Zakątek w Kórniku spełni Twoje oczekiwania!

Realizowana przez LT Serwis inwestycja to idealna opcja, dla klientów, którzy stawiają na komfortową przestrzeń w atrakcyjnej cenie. Wśród ofert dewelopera znaleźć można 2-pokojowe mieszkania z ogródkami i garażami.

LT Serwis Zielony ZakątekLiczące 48 m2 lokale polecić należy w szczególności parom i małżeństwom, które chcą rozpocząć życie na własny rachunek. Zaproponowane „M” składają się z salonu, aneksu kuchennego, sypialni, łazienki oraz garażu o powierzchni 18,45 m2. Do opisanych nieruchomości należą przydomowe ogródki mieszczące się w przedziale od 50 do 180 m2.

Klientów, którzy zdecydują się na Osiedle Zielony Zakątek, z pewnością ucieszy także ciekawe otoczenie inwestycji. W Kórniku wszystko jest pod ręką. W sąsiedztwie działają sklepy, ośrodki zdrowia, banki, szkoły i wiele innych. Problemu nie stanowi także komunikacja z Poznaniem, a w wolnej chwili nieoceniona okaże się bliskość parku przypałacowego i Jeziora Kórnickiego