Autor: Klaudia
26 marca, 2019Newsy

Mieszkanie z widokiem na Wartę

Przy ulicy Starołęckiej w Poznaniu powstaje kameralna inwestycja deweloperska składająca się z ośmiu mieszkań i apartamentów o powierzchni od 56 do 165 m2. Do lokali przynależą powierzchnie w postaci balkonu, loggii lub tarasu. Dodatkowym atutem jest wyjątkowa lokalizacja budynku, dzięki której mieszkańcy będą mogli cieszyć się widokiem na Wartę.

W ramach inwestycji Przystań Warta oddanych zostanie: sześć mieszkań 3-pokojowych, jeden apartament 4-pokojowy oraz jeden apartament 5-pokojowy. Deweloper pomyślał również o podziemnej hali garażowej. Budowa jest na zaawansowanym etapie. Osiągnięto stan surowy budynku, który docelowo liczy pięć kondygnacji. Zgodnie z planem prace zostaną zakończone w czerwcu 2019 roku.

Oferowane apartamenty – Orzech oraz Widok – polecić należy osobom, które stawiają na unikalne, przestronne wnętrza. Pierwszy z nich liczy 162 m2 i zlokalizowany został na parterze. Nabywcy zyskają duży ogród o powierzchni 450 m2. Metraż drugiego z apartamentów wynosi 165 m2. Oba apartamenty posiadają antresole, pomieszczenie gospodarcze, garderobę oraz bezpośredni dostęp do windy.

Jedną z największych zalet Przystani Warta jest lokalizacja. Budynek położony jest w otoczeniu natury. Tereny zielone i rekreacyjne są tu na wyciągnięcie ręki. Ponadto w okolicy nie brakuje punktów usługowych oraz placówek edukacyjnych.