Autor: Dopoznania.pl
26 listopada, 2019Newsy

Mieszkanie z wykończeniem pod klucz w Środzie Wielkopolskiej

MR SUB 19 Osiedle MorenaPlanujesz zakup nowego mieszkania blisko Poznania? Zależy Ci na wykończeniu pod klucz? Realizowana przez dewelopera MR Sub 19, inwestycja mieszkaniowa Osiedle Morena spełni Twoje oczekiwania!

Opcja wykończenia mieszkania pod klucz cieszy się sporym zainteresowaniem wśród klientów rynku pierwotnego nieruchomości. Rozwiązanie to pozwala nie tylko zaoszczędzić czas i pieniądze, ale gwarantuje także stworzenie wysokiej jakości przestrzeni, dopasowanej do potrzeb i stylu domowników.

MR SUB 19 Osiedle MorenaMieszkania z możliwością wykończenia pod klucz znaleźć można w ofercie inwestycji deweloperskiej Osiedle Morena. Aktualna oferta tego typu mieszkań obejmuje lokale 2-pokojowe, idealne dla singli i rodzin, którzy chcą rozpocząć życie na własny rachunek. Powierzchnie proponowanych „M” mieszczą się w przedziale od 49,37 do 53,96 m2. Warto dodać, że wybór nowego mieszkania na przedmieściach wiążę się z niższą ceną nieruchomości.

Co istotne, decydując się na Środę Wielkopolską, nie trzeba wcale rezygnować z wygody i codziennego komfortu. Miejscowość pochwalić się może dobrze rozwiniętym zapleczem handlowo-usługowym oraz edukacyjny. Problemu nie stanowi także komunikacja z Poznaniem. Z kolei w poszukiwaniu chwili odpoczynku nieocenione okażą się pobliskie trasy spacerowe i rowerowe oraz starannie zaaranżowana plaża.