Autor: Dopoznania.pl
8 listopada, 2022Inne

Mobildom – producent domków mobilnych

Na ostatnich targach mieliśmy okazję porozmawiać z przedstawicielami jednego z czołowych polskich producentów domków mobilnych z Wejherowa. Choć zainteresowanie było ogromne i masa ludzi zalewała producenta licznymi pytaniami – wyczekaliśmy momentu na krótki wywiad. Oto i on:

Widzimy duże zainteresowanie Waszymi domkami mobilnymi, słychać tu też różnorodne pytania o modyfikacje. Skąd ta popularność?

„W Mobildom mamy nie tylko pasję produkcji do domów mobilnych, ale także wieloletnie doświadczenie w ich budowaniu. Dlatego bez względu na to, czego chce klient, jakie są jego potrzeby -  potrafimy to zrealizować. Zawsze odpowiednio indywidualizujemy projekty, aby dopasować się do unikalnej wizji każdego klienta - jego wymarzonego domu mobilnego. I właśnie dlatego, że każdy szczegół ma dla nas znaczenie, jesteśmy dumni, że możemy zaoferować domy mobilne całkowicie dostosowane do potrzeb klienta. Jak widać, to idealny przykład obrania strategii win-win jako podstawowego modelu biznesu. My kochamy budować, spełniamy się w tym – a klienci to doceniają” – mówi przedstawiciel firmy "Mobildom domki mobilne".

No dobrze, zatem proszę po krótce wskazać jak przebiega proces projektowania takiego domku mobilnego na zamówienie?

Zanim rozpoczniemy budowę Twojego domu mobilnego na zamówienie, poświęcamy czas na dokładne zapoznanie się z Twoimi wymaganiami i oczekiwaniami. Zawsze możesz liczyć na nasze profesjonalne doradztwo - od samego początku - które pomoże nam wskazać optymalne rozwiązania, które nie tylko mają praktyczne zastosowanie, ale również zminimalizują koszty budowy Twojego domu mobilnego na zamówienie. Precyzyjny projekt będzie wynikiem naszej wspaniałej współpracy i będzie dokładnie tym, co ustaliliśmy.

Jakie są podstawowe elementy poddawane takim ustaleniom?

Twój wymarzony dom może mieć dowolną wskazaną przez Ciebie wielkość, niestandardowy układ pomieszczeń i rozmieszczenie okien, dostosowaną liczbę sypialni - wszystko zgodnie z Twoimi życzeniami – nie ograniczamy się do oferowania gotowców niczym z katalogu. Z naszą pomocą możesz spersonalizować styl i kolor różnych elementów – dachu, ścian, podłogi. Wykonywaliśmy dotąd tak wiele różnorodnych realizacji, że większość pomysłów, z którymi przychodzą do nas klienci, można podejrzeć oglądając zdjęcia dotychczasowych realizacji. Właśnie dzięki temu, iż udostępniamy bazę zdjęć realizacji, łatwiej wyobrazić sobie efekt finalny wybranego rozwiązania. Ponadto, w zależności od potrzeb, możemy dokonać zmian w takich rzeczach jak grubość izolacji wokół ścian zewnętrznych oraz dachu/podłogi, dzięki czemu Twój dom będzie chroniony przed czynnikami zewnętrznymi w sposób, w jaki sobie tego życzysz. A na Państwa życzenie możemy zastosować ogrzewanie elektryczne, podłogowe lub gazowe. Twoje zadowolenie jest zawsze naszym priorytetem, dlatego zadbamy o takie szczegóły jak energooszczędne oświetlenie LED wewnątrz i na zewnątrz przyczepy. Ponadto mamy dla Ciebie do wyboru dodatkowe wyposażenie, takie jak meble, urządzenia, sprzęt elektroniczny i klimatyzacja czy rolety przeciwsłoneczne! Co warte podkreślenia – mamy własną stolarnię, dzięki której można zamówić meble idealnie dopasowane, z montażem – co istotnie wpływa na całkowity czas realizacji.

Teraz rozumiem skąd to ogromne zainteresowanie. Klient ma poczucie, że zamawia wręcz wyjątkowy dom.

Dokładnie. Domy mobilne, które produkujemy w naszej firmie, wszystkie są wyjątkowe – śmiejemy się, że najczęściej łączy je indywidualność. Ich przyszli właściciele w znacznym stopniu przyczyniają się do procesu tworzenia, dbając o to, by było im wygodnie i mieli wszystko, czego potrzebują. Możecie być Państwo pewni, że w każdy z tych projektów angażujemy się w sposób wyjątkowy, oferując nasze wieloletnie doświadczenie, zdobytą przez ten czas wiedzę oraz maksymalną pasję do tego, co robimy.

Dziękuję za krótki wywiad.

Dziękuję również.