Autor: Dopoznania.pl
19 sierpnia, 2022Newsy

Modena – inwestycja pełna zieleni

Modena, nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana u zbiegu ulic Jackowskiego i Wawrzyniaka, to najlepszy dowód na to, że wielkomiejski klimat i relaksująca zieleń mogą iść w parze! Jeżeli doceniasz niebanalne połączenia i zależy Ci na wysokiej jakości nowym „M”, nie zwlekaj – poznaj bliżej nowy projekt dewelopera Cordia.

Jeżyce niezmiennie przyciągają klientów rynku pierwotnego nieruchomości. Trudno się temu dziwić. Jest to jedna z najbardziej klimatycznych dzielnic Poznania, która gwarantuje wyjątkowo komfortowe warunki do życia. Na wyciągnięcie ręki jest tu cała niezbędna infrastruktura, a także komunikacja miejska, dzięki której w szybki i wygodny sposób dostać się można do centrum oraz innych dzielnic Poznania.

Jeżyce mają także drugie, iście zielone, oblicze. Na terenie dzielnicy zlokalizowane są parki, które cieszą się sporą sympatią wśród mieszkańców stolicy wielkopolski. Mowa oczywiście o Parku Sołackim i Parku Wodzicki. Miejsca te doceniają zarówno miłośnicy sportu, jak i osoby stawiające na spacery i bardziej leniwe formy relaksu na świeżym powietrzu. Ponadto mieszkańcy Jeżyce cieszyć się mogą bliskością Jeziora Rusałka.

Zajrzyjmy na teren inwestycji Modena – tu także nie brakuje zieleni! Projekt dewelopera Cordia realizowany jest w otoczeniu kilkunastu 100-letnich platanów. Zajdzie się tu także miejsce na nowe drzewa, dzięki czemu odpoczynek w otoczeniu zieleni dostępny będzie tuż za przysłowiowym progiem. Warto dodać, że inwestor docenia potencjał proekologiczny rozwiązań. W projekcie ujęte zostały także budki dla ptaków, panele fotowoltaiczne, zbiornik retencyjny oraz miejsca dla samochodów elektrycznych.

Klienci zainteresowani zakupem nowego mieszkania w Modenie, wybierać mogą pomiędzy lokalami w układach 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych. Tak szeroki wachlarz możliwości sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Skontaktuj się z deweloperem i spełnij marzenie o własnych czterech kątach na Jeżycach.