Autor: Dopoznania.pl
25 stycznia, 2023Newsy

Modesta – Twój nowy adres w Rumi

Jesteś młodą, aktywną osobą, która planuje zakup nowego mieszkania w Rumi? Poszukujesz połączenia jakości, dobrej lokalizacji i funkcjonalności? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest Modesta – osiedle, które Cię zauroczy i sprawi, że już do pierwszych chwil poczujesz się jak u siebie!

Mieszkania skrojone na miarę przyszłych domowników to jeden z wyróżników nowej inwestycji dewelopera PRM Group. W ramach osiedla przy ul. Jeziornej, zrealizowane zostaną wygodne „M” w układach 2- i 3-pokojowych. Z myślą o zróżnicowanych potrzebach kupujących, zaplanowano lokale o powierzchni od 38 do 70 m2. Przemyślany rozkład pomieszczeń da nabywcom dużą swobodę w zaaranżowaniu idealnego miejsca do życia.

Do długiej listy zalet osiedla Modesta dopisać należy także szereg udogodnień, który przełoży się na codzienny komfort mieszkańców. Deweloper zadbał o windy, komórki lokatorskie i garaże usytuowane na parterze. Oferowane osiedle ma także to, czego brakuje wielu nowym projektom, mianowicie duże odległości między budynkami, dzięki czemu wszyscy mogą cieszyć się swobodą i intymnością.

Mówiąc o atutach Modesty nie można zapomnieć o lokalizacji. Miejsce to przypadnie do gustu wszystkim, którzy cenią codzienną wygodę, ale jednocześnie marzą o ucieczce od smogu i miejskiego zgiełku. Wybrana przez dewelopera część Rumi gwarantuje spokój, rodzinną atmosferę i przepiękną naturę na wyciągnięcie ręki. Z drugiej zaś strony, okolica pochwalić się może doskonale rozwiniętą infrastrukturą. W pobliżu nowych mieszkań od PRM Group znaleźć można m.in.: punkty handlowo-usługowe, placówki edukacyjne, apteki, przychodnie i gabinety lekarskie. Całość uzupełnia bogata oferta rekreacyjna z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym i plażą w Mechelinkach na czele.

Na koniec jeszcze jedna dobra wiadomość. Klienci, którzy zdecydują się za zakup mieszkania do 31 stycznia, skorzystać mogą z wyjątkowej promocji – deweloper poniesie koszty utrzymania nabytego „M” przez dwa lata.*

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i przekonaj się jak pięknie możesz mieszkać.

*wyliczona kwota kosztów utrzymania przyznawana jest w formie rabatu od ceny regularnej