Autor: Iza
23 kwietnia, 2019Newsy

Mokosfera – przestrzeń stworzona dla singli

Inwestycja Mokosfera oferuje zróżnicowane pod względem powierzchni i układu lokale, które dopasują się do potrzeb różnych typów klientów. Jednakże szczególnie interesującą ofertę przedstawia dla singli. Jeżeli szukasz nowej kawalerki w Warszawie - to postaw na Mokotów.

Deweloper Grupo Lar Polska doskonale orientuje się w potrzebach współczesnych klientów i trafne odpowiada na nie. Dla osób rozpoczynających dorosłe życie, poszukujących własnej przestrzeni oraz wszystkich niezależnych, aktywnych wielbicieli miejskiej przestrzeni, stworzył ofertę lokali 1- i 2- pokojowych, wchodzących w skład osiedla Mokosfera. Oczywiście, jeżeli Twoje potrzeby są większe, bo np. pracujesz zdalnie z domu lub wykonujesz wolny zawód i chcesz mieć własny gabinet czy pracownię, to także odnajdziesz interesujące propozycję dla siebie. A może pragniesz zainwestować w bezpieczną przyszłość i kupujesz większy lokal, z myślą o założeniu rodziny? Niezależnie od tego, jakie masz zapatrywanie na przyszłość, Mokotów zachwyci Cię swoją wszechstronnością.

Inwestycja położona jest zaledwie 10 minut od Śródmieścia, położona nieopodal stacja Metra daje nieprzecenioną swobodę szybkiego poruszania się po mieście. Stąd blisko będziesz mieć do centrum biznesowego stolicy, co z pewnością przekona osoby, poszukujące mieszkania służbowego. A może chcesz zainwestować środki w nieruchomość pod wynajem? W przypadku tej lokalizacji, z łatwością znajdziesz chętnych na wynajem praktycznej kawalerki.

 

 

Zobacz inne mieszkania na Mokotowie