7 września, 2015Strona główna

Moryson Development zaprasza na Targi

Osoby poszukujące wygodnego apartamentu w centrum miasta, z pewnością powinny odwiedzić w dniach 12-13 września Targi Domów i Mieszkań. Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w hali nr 3, na stoisku C13 Moryson Development przedstawi swoją inwestycję - Apartamenty Solna. 

Osoby poszukujące wygodnego apartamentu w centrum miasta, z pewnością powinny odwiedzić w dniach 12-13 września Targi Domów i Mieszkań. Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w hali nr 3, na stoisku C13 Moryson Development przedstawi swoją inwestycję - Apartamenty Solna (inne inwestycje dewelopera).

Elegancki budynek wykończony czerwoną, klinkierową cegłą, przypominający kamieniczki z Manhattanu znajduje się przy ulicy Solnej 27 w Poznaniu. Położenie przy jednej z głównych ulic zapewnia przyszłym mieszkańcom doskonałą komunikację z pozostałą częścią miasta. Z drugiej strony mamy, dla równowagi, zaciszne zaułki ulicy Nowowiejskiego. Stąd spacerkiem można dojść na Stary Rynek.

W budynku znajduje się 16 mieszkań o różnych metrażach (od 38 do 58 m2) i wysokim standardzie wykończenia. Apartamenty można łączyć ze sobą w ramach tej samej kondygnacji, zyskując jeszcze większy metraż. Na ostatnim piętrze znajduje się luksusowy penthouse, z widokiem na panoramę centrum miasta, natomiast pod całym budynkiem są hale garażowe dla mieszkańców. Parter przeznaczono na działalność komercyjną m.in. na kancelarie prawne, biura, gabinety.

Apartamenty Solna to wymarzone miejsce do zamieszkania dla tych, którzy chcą być w centrum wydarzeń kulturalnych i biznesowych. 

Zobacz inne inwestycje na Starym Mieście.