Autor: Iza
22 lipca, 2019Newsy

Multifunkcjonalne osiedle

Tam, gdzie bije aglomeracyjne serce - pełne nowoczesnych udogodnień, powstaje multifunkcjonalne osiedle Nowe Tysiąclecie. Doskonała lokalizacja powoduje, iż inwestycja sprzyja nawet najbardziej wyszukanym gustom. Nowoczesna forma budynków i pomysłowo rozwiązana aranżacja części wspólnych to dodatkowe atuty, na które warto zwrócić uwagę. Szukasz nowego mieszkania w Katowicach? Dobrze trafiłeś!

Osiedle od J.W. Construction Holding S.A. zostało starannie zaprojektowane, z myślą o potrzebach współczesnych klientów, pożądających nowatorskich rozwiązań technologicznych i nienagannej estetyki. To właśnie tutaj, historia łączy się z nowoczesnością a wielkomiejskie udogodnienia, sąsiadują z atrakcyjnymi terenami zielonymi. Już dziś przekonaj się, jak wygodnie możesz mieszkać w sąsiedztwie zarówno Parku Śląskiego jak i głównych tras regionu.

Nowe Tysiąclecie to także wysoki standard mieszkań, które dzięki przynależności powierzchni dodatkowych (balkony czy tarasy) oraz okazałym przeszkleniom, pozwalają na aranżację naprawdę zjawiskowej przestrzeni do życia. Tutaj, z łatwością odnajdą się wszyscy wielbiciele dobrego designu oraz miłośnicy życia w równowadze, którą można osiągnąć, dzięki codziennemu kontaktowi z naturą. Sąsiedztwo Parku Śląskiego, z jego licznymi atrakcjami, zachęca do aktywnego wypoczynku i pozwala na uczestniczenie w inspirujących wydarzeniach z zakresu życia społecznego. Wielkomiejska infrastruktura jest na wyciągnięcie ręki i zaspokoi potrzeby różnych grup wiekowych mieszkańców.