Autor: Dopoznania.pl
17 lipca, 2020Zakup inwestycyjny

Mury Nautic Park rosną, a inwestorzy rezerwują apartamenty

Na placu budowy nadmorskiego apartamentowca Nautic Park praca wre! Inwestycja zaczyna piąć się w górę i zgodnie z planem zostanie oddana do użytku w IV kwartale 2021 roku. W ramach projektu dewelopera Proxin Investment oddanych zostanie 68 komfortowych apartamentów o powierzchni od 41 do 98 m2.

Realizacja nowego apartamentowca z widokiem na Bałtyk postępuje zgodnie z przyjętym planem. – Budowa postępuje zgodnie z założonym harmonogramem. Zakończyliśmy prace ziemne i wszystkie działania związane z podziemną halą garażową. Aktualnie trwa szalowanie, zbrojenie i betonowanie belek w stropie nad parterem. Tutaj prace są już wykonane w blisko 30%, zaś strop parteru w 40%. Jeszcze chwila i inwestorzy, którzy zakupili lokal na parterze, będą mogli wyjrzeć przez własne okna i zobaczyć Bałtyk – informuje Piotr Łopatka, członek zarządu Proxin Investment. Oddanie komfortowych apartamentów nastąpi w IV kwartale 2021 roku.

W ofercie sprzedaży inwestycji Nautic Park znalazło się 68 wysokiej jakości apartamentów. Każdy z nich będzie posiadał ogródek, taras lub balkon. Lokale zostaną przygotowane pod klucz w jednym z dwóch wariantów kolorystycznych – Piasek lub Morze. Dodatkowymi udogodnieniami są strefa relaksu, zewnętrzny basen, wygodne lobby oraz podziemna hala garażowa i boksy rowerowe. Deweloper zadbał też by bryła budynku idealnie wkomponowała się w tożsamość miasta i otoczenia.

Nautic Park powstaje przy ulicy Słowiańskiej 21 w Darłowie i kusi bezpośrednią bliskością plaży. Ponadto w pobliżu znaleźć można zagajniki, marinę z zapleczem, ścieżki piesze i rowerowe, promenadę oraz klimatyczne kawiarnie i restauracje.