Autor: Dopoznania.pl
29 kwietnia, 2020Inne

Na jakie imprezy w Poznaniu czekamy?

Kiedy czas społecznej izolacji się skończy, wszyscy z miłą chęcią powrócimy do życia towarzyskiego. Aby łatwiej przetrwać ten trudny okres, już dziś warto zaplanować wyjścia na najlepsze imprezy. Oto rozkład letnich i jesiennych wydarzeń w Poznaniu, na które możesz się wybrać, kiedy wszystko powróci do normy.

W czasie pandemii muzycy przenoszą się do sieci i upubliczniają na żywo koncerty z własnych domów. Za przykład mogą posłużyć streamy akcji „Kwarantanna na na!” organizowanej przez Szlachetną Paczkę i muzyków z wytwórni Kayax. Albo koncerty Męskiego Grania, które transmitują największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej z własnych domów.

Takie inicjatywy są jak najbardziej potrzebne, dlatego na Muno znajdziesz specjalną zakładkę z wydarzeniami online: https://muno.pl/imprezy/online/, które warto śledzić w różnych zakątkach sieci. Zwykle są to platformy społecznościowe, takie jak Facebook lub YouTube. Ale nic nie zastąpi koncertów na żywo, dlatego zajrzyj na https://muno.pl/imprezy/poznan/, aby zarezerwować bilety na najlepsze koncerty, które odbędą się jeszcze w tym roku. Na które wydarzenie warto się wybrać?

30 lipca – Daria Zawiałow w Poznaniu

Chcesz poczuć prawdziwie wakacyjny vibe? Cykl „Letnie Historie” to imprezy dla Ciebie. 30 lipca na jednym z nich wystąpi utalentowana Daria Zawiałow. Organizatorem wydarzenia są Nocny Targ Towarzyski i Agencja Paramount Project. Koncert będzie nie tylko muzyczną, ale i taneczną ucztą. Daria Zawiałow jest młodą artystką, która przebojem wdarła się na polską scenę muzyczną. Jest zdolną wokalistką, ale też autorką tekstów piosenek. W jej twórczości możesz znaleźć inspiracje takimi artystkami jak Radiohead, The XX, Arctic Monkeys, Florence and The Machine.

Enea Spring Break Showcase Festival & Conference

Największy showcase’owy festiwal w Polsce tym razem odbędzie się we wrześniu. Z wiadomych przyczyn nie mógł odbyć się w kwietniu, ale organizatorzy i uczestnicy nie chcą tak łatwo rezygnować. Na Enea Spring Break Showcase Festival & Conference wystąpią młode zespoły i najbardziej znani polscy artyści, tacy jak Mrozu, Julia Marcell, Mata, Igor Herbut, Julia Pietrucha, Bovska, Ralph Kaminski, Natalia Nykiel, Joulie Fox, Natalia Przybysz, Mery Spolsky czy Karolina Czarnecka, Oprócz tego możesz wziąć udział w ciekawych warsztatach i spotkaniach z osobami z branży muzycznej. Nie może Cię tam zabraknąć!

Christian Löffler w Poznaniu 9 września

Niemiecki twórca muzyki muzyki tech-house zagra w Polsce na trzech koncertach zaplanowanych na początek września. W Poznaniu Christian Löffler zagości w Poznaniu 9 września, aby promować swój najnowszy album. Muzyka z krążka „Lys” jest jak zwykle melancholijna, ale jego koncerty zawsze napawają pozytywną energią. DJ i artysta jest znany szerokiej publiczności od 2012 roku, gdy ukazał się jego debiutancki album „A Forest”, który na zawsze zmienił rynek muzyki elektronicznej.

Zarezerwuj bilety już teraz – po pierwsze szybko może ich zabraknąć, po drugie – warto poprawić sobie humor, robiąc plany na przyszłość.