Autor: Dopoznania.pl
26 listopada, 2019Newsy

Na Kutrzeby – sprawdź aktualna ofertę mieszkań w Pobiedziskach

JACK-BUD Polska Na KutrzebyPlanujesz zakup nowego mieszkania pod Poznaniem? Postaw na Pobiedziska! To właśnie tam deweloper Jack-Bud realizuje inwestycję Na Kutrzeby

Realizowane na przedmieściach Poznania osiedle, składa się z 4 nowoczesnych, wielorodzinnych budynków. W każdym z nich rozlokowano po 24 mieszkania w układach 2- i 3-pokojowych. Deweloper zadbał także o miejsca parkingowe, komórki lokatorskie oraz plac zabaw dla najmłodszych.

JACK-BUD Polska, Na KutrzebyZakup nowego mieszkania w Pobiedziskach polecić należy osobom, które poszukują zrównoważonego połączenia spokoju i zieleni z dostępem do udogodnień miejskiej infrastruktury. W pobliżu osiedla Na Kutrzeby, zlokalizowane są m.in.: żłobek, przedszkole, szkoła, ośrodek zdrowia, targ, apteka, dworzec, PKP i przystanek PKS, jeziora, korty, siłownia plenerowa.

Aktualna oferta sprzedaży nowych mieszkań przy ulicy gen. Tadeusza Kutrzeby w Pobiedziskach obejmuje 2-pokojowe lokale o powierzchni 43,65 i 48,50 m2. Klienci planujący zakup większego „M” skorzystać mogą z wariantu 3-pokojowego liczącego 56,67 m2.

Dogodna lokalizacja, wysoka jakość i funkcjonalne przestrzenie – wszystko łączy w sobie podmiejska inwestycja Na Kutrzeby. Skontaktuj się z deweloperem i wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.