Autor: Dopoznania.pl
31 października, 2019Newsy

Na nowy rok, nowe mieszkanie na Ogrodach

Proxin Ogrody Nowe OgrodyCzy zastanawiałeś się już, gdzie spędzisz nadchodzący rok? Może w nowym mieszkaniu na poznańskich Ogrodach? Spełnienie marzeń jest na wyciągnięci ręki. Spółka Proxin Ogrody planuje zakończyć IV etap inwestycji jeszcze w tym kwartale. Nie można jednak zbyt długo zwlekać z decyzją – w ofercie pozostało niewiele wolnych lokali.

Nowe Ogrody to inwestycja powstająca przy ul. Meissnera w Poznaniu. Cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród kupujących – na potwierdzenie należy dodać, że obecnie dobiegają końca prace związane z IV etapem, a w planach jest kolejny. Występuje wiele czynników, które wpływają na wybór nowych mieszkań od dewelopera Proxin - począwszy od dobrej lokalizacji, poprzez nowoczesne budownictwo i wysokiej klasy Proxin Ogrody Nowe Ogrodywykończenie, aż po udogodnienia stworzone z myślą o mieszkańcach (m. in. plac zabaw dla dzieci, ochrona i całodobowy monitoring).

Aktualnie pozostało jedynie kilkanaście ofert z IV etapu inwestycji. Są to nowe mieszkania 3- i 4-pokojowe o metrażach w przedziale 62,96 – 81,00 m2. Układ lokali został zaprojektowany w taki sposób, by wyznaczał część dzienną i sypialną. Warto dodać, że wszystkie oferty posiadają dodatkową powierzchnię w postaci balkonu lub balkonu i tarasu.

Jeśli wygoda, estetyka i dobra cena nieruchomości są dla Ciebie ważne, z pewnością inwestycja Nowe Ogrody spełni oczekiwania. Ważna informacja! Komfortowe „M” w świetnej lokalizacji można kupić już od 6750 zł/m2. Jeszcze dzisiaj zapytaj o szczegóły w Biurze Sprzedaży.