Autor: Dopoznania.pl
25 sierpnia, 2022Newsy

Na Rynku Wschodnim praca wre!

U zbiegu ulicy Smolnej i Głównej na poznańskich Zawadach deweloper Quadro Development realizuje inwestycję Rynek Wschodni. W ramach tego kameralnego projektu powstanie zaledwie 47 mieszkań w układach 2-, 3- i 4-pokojowych, i metrażach od 29 do 89 m2. W podziemiach znajdować się będzie hala garażowa, nad którą aktualnie pracują budowlańcy.

Podziemna hala garażowa jest już prawie ukończona. Po wykonaniu tego zadania, nasz dział realizacji będzie stawiał ściany parteru budynku mieszkalnego. W praktyce to oznacza, że już niedługo będzie można zobaczyć kształt pierwszych mieszkań. Dlatego to ostatni moment, by nabywcy zgłosili i uzgodnili z naszą firmą wszelkie zmiany lokatorskie - mówi Marek Smogór, reprezentujący dewelopera, zaznaczając tym samym, że plan budowy inwestycji jest realizowany zgodnie z założeniami inwestora.

Zakończenie prac przewiduje się na drugą połowę przyszłego roku. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 8800 zł/m2. Ważną informację dla nabywców jest możliwość zakupu lokalu w ramach rządowego programu „Mieszkanie bez Wkładu”, umożliwiającego zakup lokalu tym, którzy nie dysponują obecnie pieniędzmi na wkład własny.

Warto przyjrzeć się dokładniej samej lokalizacji inwestycji. Bliskość Ronda Śródka daje nowym mieszkańcom wiele możliwości – bezpośrednio przy budynku znajduje się przystanek autobusowy, planowane jest również przedłużenie linii tramwajowej z pętli Zawady do stacji kolejowej Poznań Wschód. Miłośnicy aktywności fizycznej mogą liczyć na otoczenie Parku Ks. Tadeusza Kirschke, a także nadwarciańskie tereny zielone, a tam liczne ścieżki pieszo-rowerowe, w tym Wartostradę – podsumowuje pan Marek Smogór.