Autor: Iza
9 maja, 2019Newsy

Na styku Sołacza i Jeżyc

Szukasz idealnej, poznańskiej lokalizacji? Postaw na miejsce, które będzie zapewniać Ci wygodne życie, we wszechstronnym tego słowa znaczeniu. Osiedle Goplana znajduje się w okolicy, która pozwala prowadzić miejski styl życia a jednocześnie jest pełna zieleni – to połączenie, godne Twojej uwagi! Kupując nowe mieszkanie w Poznaniu, przyjrzyj się tej inwestycji.

Firma Colian Developer Sp. z o.o. Sp. k. zdecydowała się na realizację swojego projektu właśnie w tej części Poznania, mając na uwadze jej optymalne położenie względem centrum. Dojazd do śródmieścia jest szybki i łatwy a jednocześnie, większość codziennych potrzeb, będziesz w stanie załatwić, nie opuszczając dzielnicy. Społeczny i kulturalny potencjał, jakim mogą poszczycić się Jeżyce, daje szerokie spektrum możliwości, do spędzania wolnego czasu w różnej formie. Sąsiedztwo Sołacza – najpiękniejszej i niezwykle zielonej części Poznania, zachęca do aktywnej rekreacji, w bezpośrednim kontakcie z naturą.

Doskonale zaprojektowana sieć ścieżek rowerowych, zachęca do ekologicznego środka transportu, który umożliwia ominięcie korków w centrum. Trasy rekreacyjne prowadzą także wokół Jeziora Strzeszyńskiego. Jeżyce to wyjątkowe miejsce, które łączy atrakcyjną architekturę ze starannie zaprojektowanym układem przestrzeni miejskiej. Wybierając osiedle Goplana, będziesz mógł stać się częścią serca Jeżyc, ciesząc wygodą oraz prestiżem, którego inni mogą tylko pozazdrościć. Już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty i przekonaj, że jest to miejsce także dla Ciebie!

 

Zobacz inne mieszkania na Jeżycach