Autor: Dopoznania.pl
11 września, 2020Newsy

Nadchodzi nowe – Reduta Nowe Podolany z kolejnym budynkiem

Osiedle Reduta Nowe Podolany rośnie w oczach! Niedawno deweloper EBF Development rozpoczął przekazywanie kluczy do budynku nr 8. Teraz na zaawansowanym etapie budowy znajduje się kolejny, 9. budynek. Prace postępują zgodnie z założonym harmonogramem i zakończą się w III kwartale 2021 roku.

W ramach najnowszego etapu inwestycji oddane zostaną 142 mieszkania, komórki lokatorskie, 2 lokale handlowo-usługowe oraz podziemna hala garażowa. Klienci zainteresowani zakupem nowego mieszkania na Podolanach wybierać mogą pomiędzy lokalami mieszczącymi się w przedziale od 44 do 78 m2, w układach 2-, 3- i 4-pokojowych. – W budynku nr 9 zaprojektowaliśmy również dwa lokale usługowo-handlowe, które zapewnią mieszkańcom dodatkowe usługi bezpośrednio od domem. W fazie projektowania znajduje się też kolejny plac zabaw – podkreśla Agata Nowaczyk, specjalista z poznańskiego biura sprzedaży EBF Development.

Inwestycja mieszkaniowa Reduta Nowe Podolany od lat jest doceniana przez poznaniaków, czego najlepszym dowodem jest rezerwacja blisko 50% lokali w najnowszym budynku. – Budujemy z myślą o przyszłych mieszkańcach, słuchamy głosów osób zainteresowanych ofertą EBF Development i projektujemy mieszkania, które spełniają ich oczekiwania. Dlatego też nasze mieszkania szybko znikają z oferty – mówi Agata Nowaczyk.

Budowa najnowszego budynku postępuję zgodnie z założonym planem. Mury pną się w górę. Jedna część budynku osiągnęła poziom 6 kondygnacji, druga – drugiego piętra. Niektóre mieszkania zyskały już stolarkę okienną, a w najbliższym czasie będzie kontynuowany montaż okien. Jeszcze do końca roku cały budynek osiągnie stan surowy zamknięty, a budowlańcy rozpoczną prace wewnątrz. – Mimo trudnej sytuacji epidemiologicznej EBF Development nie zwalnia tempa. Pracujemy w pocie czoła, by harmonogramy pozostały niezagrożone. Wszystkie działania przebiegają sprawnie i planowo – zaznacza Agata Nowaczyk.