Autor: Dopoznania.pl
24 marca, 2020Zakup inwestycyjny

Nadolnik Compact Apartments – największy kompleks smart apartamentów w Polsce

Realizowany w Poznaniu projekt Nadolnik Compact Apartments to największa w Polsce inwestycja deweloperska, składająca się ze smart apartamentów. Niewielki metraż i komfortowy rozkład sprawiają, że tego typu lokale doskonale sprawdzają się m.in. w przypadku studentów. Jeżeli planujesz zakup nieruchomości pod wynajem, trafiłeś pod właściwy adres.

Oferowana przez dewelopera Grupa Partner inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Nadolnik, w pobliżu poznańskiej Śródki. Mikro apartamenty liczą zazwyczaj do 40 m2, a każdy z nich posiada indywidualną łazienkę i aneks kuchenny. Tego typu mieszkania powstają najczęściej w dużych miastach, gdzie działa sporo uczelni i zakładów pracy. – Wybraliśmy Poznań na miejsce naszej inwestycji, ponieważ spełnia wszystkie wymagania w kontekście lokalizacji – mówi Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner.

W ramach projektu Nadolnik Compact Apartments oddanych zostanie sześć budynków, w których rozlokowanych zostanie łącznie ponad 1000 lokali o zróżnicowanej powierzchni od 19 do 41 m2. Smart apartamenty o większym metrażu będą posiadać antresole, co pozwoli wygospodarować przestrzeń dla maksymalnie do czterech osób. Cena pojedynczego lokalu zaczyna się od 134 tys. zł netto.

Projekt zlokalizowany jest a atrakcyjnej części Nowego Miasta. - W przypadku takiego projektu lokalizacja jest kluczowa, ponieważ powinna połączyć oczekiwania co najmniej kilku grup odbiorców. Nadolnik Compact Apartments powstaje przy ul. Nadolnik, dzięki czemu z pobliskiego ronda Śródka można dotrzeć w każdy zakątek Poznania – opisuje Michał Wawrzyniak z Grupy Partner. Do dyspozycji jest też przystanek autobusowy przy ulicy Głównej, oddalony o 3 minuty spacerem. Bogate zaplecze handlowo-usługowe, dobry dojazd do centrum, a także bliskość Jeziora Maltańskiego to zalety, obok których trudno przejść obojętnie. Warto zauważyć także, że studenci w kwadrans dojadą na Uniwersytet Ekonomiczny, SWPS, czy UAM.

Zakup lokalu w inwestycji Nadolnik Compact Apartments to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą czerpać stałe i wysokie zyski z wynajmu nieruchomości. Co istotne, klient inwestycyjny, może liczyć na wsparcie kompleksowe ze strony operatora, spółki Rent Nadolnik Compact Apartments. Firma zadba o znalezienie najemcy, utrzymanie apartamentu, wszelkie opłaty, a przede wszystkim – roczną stopę zwrotu z tej inwestycji na poziomie co najmniej sześciu procent. – W kontekście obecnej sytuacji, można zastanawiać się, jak ulokować nadwyżkę kapitału. Co zrobić, by mieć pewność słusznego wyboru i zabezpieczyć przyszłość? Eksperci finansowi, analizując pierwsze dwa miesiące tego roku, wspominają o „utracie” wartości pieniądza, dlatego rozsądna powinna być inwestycja w nieruchomość. Dla klienta inwestycyjnego to ważne kwestie. Służymy doradztwem – wyjaśnia Michał Wawrzyniak z Grupy Partner.

Realizowana przez dewelopera inwestycja (I zakończono, II w budowie) pochwalić się może pełną infrastrukturą, obejmującą podziemną halę garażową, boxy rowerowe, korty tenisowe, boiska, zaplecze handlowo-usługowe. Całość zostanie przygotowana na terenie Parku ks. Tadeusza Kirschke, który niedawno został zmodernizowany.

Zakończenie budowy II etapu zaplanowano na I kwartał 2022 roku. – W tym niełatwym czasie pandemii, znaleźliśmy nowe rozwiązania. Każdy pracownik naszego biura sprzedaży pracuje zdalnie, przyjmujemy na bieżąco wszystkie zapytania oraz rezerwacje, przedłużając też te, których klienci dokonali niedawno. Ze względu na to, że nasz projekt jest w początkowej fazie realizacji, pierwsi klienci otrzymają rabat na poziomie 5 procent – podsumowuje nasz rozmówca.