Autor: Iza
16 lipca, 2019Newsy

Najwyższej jakości nieruchomości

Osiedle nad Łowiskiem powstało z myślą o osobach, które wysoką jakość, traktują w sposób priorytetowy. Oferuje wiele pożądanych rozwiązań technologicznych i zostało zaprojektowane ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonalności.

Deweloper DAROM Sp.z o.o. proponuje kameralną zabudowę dwulokalową, która powstała w oparciu o sprawdzone rozwiązania. Ściany budynków, wykonane są z pustaka ceramicznego i betonu komórkowego, ich ocieplenie stanowi styropian o grubości 18 cm. Ściany międzylokalowe z bloczków Silka oraz pustaka ceramicznego (akustycznego), skutecznie izolują, zapewniając poczucie prywatności. Ocieplenie dachu natryskową pianką poliuretanową to nowoczesne rozwiązanie o wysokiej skuteczności. Konstrukcję szkieletową pokryto dachówką Roben. Poddasze wykończone płytami karton-gips, pozwala na zaaranżowanie nawet trzech, ustawnych pomieszczeń.

Budynki Osiedla nad Łowiskiem wyposażone zostały także w dwukolorowe okna plastikowe, zabezpieczone dodatkowo roletami zewnętrznymi. Każda nieruchomość wyposażona została w niezbędne instalacje, wykonane w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

W zakresie zagospodarowania terenu, deweloper przewiduje ogrodzenie działki, wyrównanie gruntu, wyłożenie tarasu, miejsca postojowego i wejścia do budynku kostką brukową oraz wykonanie opaski wokół budynku. Taka staranność w realizacji projektu, znacząco będzie wpływać na jakość życia i trwałość zaproponowanych rozwiązań. Już dziś zapoznaj się z ofertą i wybierz jeden z wygodnych, nowych domów pod Poznaniem dla siebie!