Autor: Iza
26 lutego, 2019Newsy

Najwyższy standard wykończenia

Osiedle Chabrowe to wygodne, dwukondygnacyjne domy w układzie szeregowym, o sprawdzonym rozkładzie pomieszczeń, które z łatwością zaspokoją potrzeby Twojej rodziny, zapewniając należyte poczucie prywatności i komfortu dla wszystkich jej członków. Jednocześnie wysoki standard budynków, gwarantuje ich odpowiednią trwałość jak również poczucie, że wreszcie żyjesz w warunkach, na jakie zasłużyłeś.

Zakład Robót Budowlanych TEELDOM Sp. z o.o. Sp. j. to doświadczony deweloper, który posiada stabilną pozycję na rynku, wypracowaną szeregiem udanych inwestycji. Dlatego też wie, na jakie materiały i technologie stawiać, aby realizowane przez niego budynki, charakteryzowały się pożądanym przez klientów standardem wykończenia.

Domy na Osiedlu Chabrowym, wybudowane zostały przy użyciu pustaków ceramicznych Porotherm. Dach w konstrukcji drewnianej, ocieplony wełną mineralną o grubości 25 cm, pokryty został glazurowaną dachówką ceramiczną. Ściany posiadają izolację o podwyższonych parametrach, wykonaną ze styropianu grafitowego, wykończonego tynkiem mineralnym oraz detalami z deski elewacyjnej.

W zakresie wykończenia wnętrz, deweloper proponuje tynki gipsowo – wapienne, posadzki ze wzmacnianym zbrojeniem oraz garaż wykończony płytkami (podłoga i ściany do wysokości 2m). Antywłamaniowe drzwi wejściowe, pięciokomorowe okna z PCV z wentylacją czy rolety okienne to elementy, gwarantujące wysoki komfort dla mieszkańców. W budynkach znajdą się wszelkie, niezbędne instalacje. Części wspólne będą kompleksowo wykończone.

Zobacz inne inwestycje w Tulcach.