Autor: Iza
19 lutego, 2019Newsy

Naturalnie blisko centrum!

Mieszkając w przestrzeni, która odpowiada naturalnym potrzebom, łatwiej uzyskasz balans w życiu. Miejsce pełne udogodnień, z dużą ilością zieleni, sprzyjające relaksowi – to tylko kilka atutów z bogatej oferty zalet, jakimi może poszczycić się osiedle Nowe Ogrody.

Powstaje ono na Jeżycach, które dzięki optymalnemu połączeniu bliskości centrum oraz atrakcyjnych terenów zielonych, cieszą się dużym uznaniem wśród osób, poszukujących komfortu w miejskim wydaniu.

Wybierając inwestycję od dewelopera Proxin Ogrody Sp. z o.o. możesz mieć pewność, że jakość zastosowanych materiałów oraz rozwiązań technologicznych, będzie utrzymana na najwyższym poziomie. Aby zagwarantować mieszkańcom wytchnienie i możliwość odpoczynku, osiedle wyposażone zostało w wewnętrzne dziedzińce, wypełnione dużą ilością zieleni oraz małą architekturą. Mieszkańcy mogą poczuć się w pełni bezpiecznie, gdyż teren inwestycji zostanie ogrodzony a dla najmłodszych przewidziano atrakcyjnie wyposażony plac zabaw. Duże okna wprowadzają do wnętrz maksymalną ilość światła słonecznego. Przynależne do mieszkań balkony, tarasy oraz ogródki, umożliwiają aranżację dodatkowej przestrzeni wypoczynkowej o prywatnym charakterze.

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się wiele terenów rekreacyjnych,  sprzyjających wypoczynkowi w aktywny sposób – ścieżki rowerowe czy korty tenisowe. Na terenie osiedla przewidziano pasaż usługowo – handlowy z 20 lokalami. Pobliska infrastruktura zaspokoi większość codziennych potrzeb, zaś łatwy dojazd od centrum, poszerzy ją o wszelkie, możliwe udogodnienia.