Autor: Iza
19 kwietnia, 2019Newsy

Naturalnie dobra lokalizacja

Nie bez powodu, deweloper Murapol S.A. zdecydował się na realizację swojej inwestycji na Białołęce. Okolica łączy walory przyrodnicze z funkcjonalnością, jaką zapewnia bliskość centrum Warszawy. Murapol Osiedle Natura to możliwie najlepszy wybór dla osób, poszukujących nowego mieszkania w Warszawie ale z dala od zgiełku.

Kameralna atmosfera, wytworzona pomiędzy niskimi budynkami wielorodzinnymi, perfekcyjnie wpisuje się w charakter okolicy. Murapol Osiedle Natura bierze swoją nazwę od rzeczywistych walorów. W pobliżu znajdują się bowiem atrakcyjne tereny rekreacyjne o statusie rezerwatu przyrody a cała Białołęka, może poszczycić się ponadprzeciętną ilością zieleni. Nadal jednak, pozostaje ona dzielnicą Warszawy, co zapewnia należyte natężenie udogodnień infrastrukturalnych czy połączeń komunikacji zbiorowej. Dojazd do ścisłego centrum zajmuje zaledwie 25 minut a dogodne połączenia, zarówno z portem lotniczym Okęcie jak i Modlin, zapewnia nieograniczoną swobodę poruszania się w skali makro.

Przekonaj się, że życie w mieście, nie musi oznaczać rezygnacji z codziennego kontaktu, z kojącą zmysły naturą. Tak samo, jak życie w dzielnicach oddalonych od centrum, może być wygodne pod względem dostępu do bogatej oferty handlowo – usługowej, oświatowej oraz handlowej.

Taka wizja przyszłości dobrze komponuje się z Twoimi planami? Już dziś zarezerwuj jeden z lokali dla siebie. W sprzedaży znajdują się jeszcze mieszkania o powierzchni od 25,74 m2 do 58 m2, w układzie od 1- do 4- pokojowym.

 

Zobacz inne mieszkania na Białołęce