Autor: Dopoznania.pl
23 marca, 2021Zakup inwestycyjny

Nautic Park – apartament nad morzem skrojony na miarę Twoich potrzeb

Nautic Park to nowa, powstająca nad Bałtykiem inwestycja warszawsko-poznańskiego dewelopera Proxin Investment. Kameralne położenie, funkcjonalnie urządzone apartamenty i rozbudowana strefa relaksu spełnią oczekiwania nabywców, którzy poszukując własnego miejsca w spokojnej, sprzyjającej odpoczynkowi okolicy. Oferta skierowana jest także do prywatnych inwestorów, którzy chcą zarobić na wynajmie całorocznego apartamentu nad morzem.

Powstająca w Darłowie inwestycja to adres łączący w sobie wiele zalet. Jednym z największych atutów tej propozycji jest atrakcyjne położenie w pierwszej linii brzegowej, tuż przy piaszczystej plaży. Uwagę zwraca także lasek sosnowy, dostępny wyłącznie dla odpoczywających w Nautic Park. Inwestycja ma wiele do zaoferowania zarówno miłośnikom aktywnego wypoczynku, jak i osobom potrzebującym odrobiny lenistwa. Do dyspozycji są tu m.in. siłownia, sauny, basen. Z myślą o komforcie gości i mieszkańców, deweloper zadbał także o lobby, rowerownię i podziemną halę garażową.

Nabywcy lokali w Nautic Park z pewnością docenią montowaną w standardzie klimatyzację oraz eleganckie wykończenie „pod klucz” w jednej z dwóch opcji do wyboru – Piasek lub Morze.

Zakup apartamentu nad morzem sprawdzi się zarówno w przypadku singli, par, rodzin z dziećmi, jak i seniorów. Wygodna przestrzeń, działające na parterze lokale usługowe, dostosowanie budynku do potrzeb osób niepełnosprawnych, ciekawa lokalizacja – wszystko to sprawia, że Nautic Park to miejsce, które warto nazwać drugim domem.