Autor: Dopoznania.pl
23 września, 2020Zakup inwestycyjny

Nautic Park w zaawansowanej budowie

Na placu budowy inwestycji Nautic Park praca wre! Realizowany tuż przy piaszczystej plaży Bałtyku, apartamentowiec rośnie w oczach. Powstająca w Darłowie inwestycja pomieści 68 lokali, które w przeważającej większości będą mogły pochwalić się widokiem na morze. Deweloper przygotuje także zewnętrzny basen, wygodne lobby, podziemną halę garażową oraz boksy rowerowe.

Nautic Park to inwestycja realizowana przez Proxin Investment, poznańsko-warszawskiego dewelopera o ugruntowanej i pewnej pozycji na rynku deweloperskim. Budynek powstaje przy ulicy Słowiańskiej w Darłowie, w otoczeniu sosnowego zagajnika, w bezpośrednim sąsiedztwie plaży. W okolicy oferowanych apartamentów znaleźć można także marinę z zapleczem i klimatycznymi restauracjami, port, latarnię morską, deptak, promenadę oraz liczne ścieżki piesze i spacerowe. Atuty lokalizacji docenią zarówno prywatni klienci, jak i osoby, które planują kupno apartamentu nad morzem z myślą o wynajmie. – Położenie Nautic Park pozwala na pozyskanie klientów wynajmujących apartamenty wakacyjne o każdej porze roku. Zarówno w high sezon, mid sezon i low sezon – podkreśla Piotr  Łopatka, członek zarządu Proxin Investment.

Budowa apartamentowca przyspiesza. Zakończono już stawianie konstrukcji pierwszego piętra wraz ze stropami. Aktualnie trwają prace nad konstrukcją drugiego piętra. Ściany, słupy i szyby windowe zostały już wykonane w 80%. Niebawem pojawią się również stropy, których betonowanie ma się zakończyć jeszcze we wrześniu. Równocześnie trwają prace murarskie na parterze, obejmujące zarówno ściany wewnętrzne, jak i zewnętrzne. – Nasza budowa przebiega bardzo sprawnie Jesteśmy blisko półmetka prowadzonych prac. Działamy zgodnie z harmonogramem, a żadne z terminów nie są zagrożone – zaznacza Piotr Łopatka.

Zakończenie budowy inwestycji Nautic Park w Darłówku zaplanowano na IV kwartał 2021 roku.