Autor: Dopoznania.pl
23 lutego, 2021Zakup inwestycyjny

Nautic Park – wysokiej jakości apartamenty nad morzem

Nautic Park to nowy projekt warszawsko-poznańskiego dewelopera Proxin Investment, dedykowany klientom poszukującym drugiego „M” w miejscowości nadbałtyckiej oraz prywatnym inwestorom, którzy chcą zarobić na wynajmie. Sielski widok na morze, zaciszne położenie tuż przy lasku sosnowym, nowoczesna architektura, wysoki standard – wszystko to i wiele więcej oferuje nowy kompleks położony nad polskim morzem.

Nautic Park to nadmorska perełka inwestycyjna, wyróżniająca się pod wieloma względami. Komfortowe apartamenty zlokalizowane przy ulicy Słowiańskiej w Darłowie zapewniają bezpośredni widok na Bałtyk. Nabywcy oraz goście zyskają sąsiedztwo złocistych, piaszczystych i szerokich plaż, które zachwycają nie tylko latem. Do tego sosnowy lasek oraz strefa relaksu, zewnętrzny basen, wygodne lobby - wszystko dostępne tylko dla odpoczywających w apartamentach Nautic. Kolejną zaletą nowych apartamentów nad Bałtykiem jest klimatyzacja oraz eleganckie wykończenie w jednej z dwóch opcji pod klucz – Piasek lub Morze.

Zlokalizowana przy plaży inwestycja docelowo składać się będzie tylko z 68 apartamentów o zróżnicowanym metrażu. Przygotowane przez dewelopera lokale zyskają powierzchnie dodatkowe w postaci ogródków lub tarasów. Całości dopełniają duże przeszklenia zapewniające doskonałą perspektywę na plażę i nadmorskie zachody słońca. Dodatkowo apartamenty usytuowane we wschodniej części budynku będą cieszyć gości niecodziennym widokiem na lasek. W ramach aktualnej oferty sprzedaży znaleźć można wysokiej klasy apartamenty, mieszczące się w przedziale od 45 do 98 m2.

Nautic Park to także liczne atrakcje, dostępne tylko dla właścicieli i ich gości. Wśród nich wymienić można: strefę relaksu, SPA, łaźnię parową, saunę fińską oraz siłownię.

Atrakcyjny apartament pod wynajem nad morzem? A może drugi dom w miejscowości turystycznej, kuszącej wyjątkowymi okolicznościami przyrody? Skontaktuj się z biurem sprzedaży Proxin Investment i wybierz najlepsze rozwiązanie.