28 września, 2018Strona główna

Niedrogie, własne „M” dla młodych

J.W. Construction Holding S.A. kieruje swoją ofertę do młodych osób, poszukujących solidnego i niedrogiego mieszkania, w którym będą mogli wreszcie poczuć się jak u siebie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób o mniejszej swobodzie finansowej, realizuje projekt Wrzosowa Aleja.

J.W. Construction Holding S.A. kieruje swoją ofertę do młodych osób, poszukujących solidnego i niedrogiego mieszkania, w którym będą mogli wreszcie poczuć się jak u siebie (sprawdź pozostałe inwestycje dewelopera). Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób o mniejszej swobodzie finansowej, realizuje projekt Wrzosowa Aleja.

Jest to inwestycja, łącząca jakość i sprawdzone rozwiązania funkcjonalne z dogodną lokalizacją - miejsce, w którym myślenie o proekologicznym stylu życia, spotyka się z estetyką oraz szerokim spektrum możliwości prowadzenia aktywnego stylu życia. Osiedle dedykowane jest szczególnie młodym osobom, szukającym wymarzonej przestrzeni, na którą będzie ich stać. Inwestycja składa się z lokali 1- i 2- pokojowych, o powierzchni od 26 m2 do 46 m2. Do mieszkań parterowych przynależą ogródki (do 62 m2), pozostałe dysponują balkonami. Warto nadmienić, iż inwestycja składa się z trzech kameralnych budynków, więc należy pospieszyć się z podjęciem decyzji, dopóki są one dostępne w sprzedaży. Teren inwestycji jest ogrodzony, dozorowany i objęty całodobowym monitoringiem, co daje wysokie poczucie prywatności. Okolica pełna zieleni, daje wytchnienie od miejskiego zgiełku. Pobliska infrastruktura zaspokoi codzienne potrzeby.

Możesz stać się właścicielem nowoczesnego mieszkania w Warszawie już od 199 000 złotych, przy miesięcznej racie kredytu od 850 zł miesięcznie. Niskie koszty eksploatacyjne także nie będą nadmiernie obciążały Twojego budżetu. Pora na Twój ruch!

Zobacz inne inwestycje na Białołęce.