9 sierpnia, 2018Strona główna

Niepowtarzalna Radosna

Radosna III to jednocześnie wyjątkowa i uniwersalna propozycja dewelopera PPUiH AGROBEX. Co wpływa na takie postrzeganie założenia? Czym inwestor chce zaskarbić sobie przyszłych mieszkańców. O tym wszystkim poniżej.

Radosna III to wyjątkowa propozycja dewelopera PPUiH AGROBEX. Co wpływa na takie postrzeganie założenia? Czym inwestor chce zaskarbić sobie przyszłych mieszkańców. O tym wszystkim poniżej.

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na sam projekt Radosnej III. Stanowi go sześć trzypiętrowych budynków charakteryzujących się nowoczesnością i modernistyczną bryłą. Kompleks ten to przestrzeń dla wielu rodzin o różnej strukturze. To właśnie w rozplanowaniu powierzchni mieszkań obiekt wykazuje największy uniwersalizm. Różnorodność dostępnych metraży sprawia, iż miejsce to może stać się „domem” dla singli, par, małżeństw, rodzin typu 2+1 lub wielodzietnych. Znaleźć tu można niewielkie 37 m2 lokum odpowiednie dla jednej lub dwóch osób oraz 66 m2 propozycje dla tych, którzy oczekują większej powierzchni. Ponadto deweloper daje możliwość łączenia mieszkań. Dodatkowym atutem są ogródki zlokalizowane na parterze budynków oraz balkony na wyższych kondygnacjach. W trakcie zagospodarowywania terenu Radosnej III nie zabrakło przestrzeni na miejsca parkingowe oraz zieleń.

Kolejną istotną kwestią cechującą to założenie jest jego lokalizacja. Łączy ona w sobie nie tylko spokój i podmiejski charakter, ale posiada również cechy użytkowe. Obiekt zlokalizowany został w Zalasewie – podpoznańskiej miejscowości gwarantującej swoim mieszkańcom komfort, czystsze powietrze oraz odprężenie. Z kolei bliskość tak dużej metropolii, jaką jest stolica wielkopolski oraz niewielka odległość od Swarzędza to łatwy i szybki dostęp do wszelkich niezbędnych punktów handlowych, usługowych, medycznych, edukacyjnych czy rozrywkowych.