17 stycznia, 2019Strona główna

Niesamowita promocja. Bony czekają na nowych właścicieli!

Deweloper Park Zawiszów objął swoją inwestycję, wyjątkową ofertą promocyjną. Osoby, które zdecydują się na zakup nieruchomości na Osiedlu Park Zawiszów, etap II, budynek Bmogą liczyć na odczuwalne wsparcie, w postaci bonów.

Deweloper Park Zawiszów objął swoją inwestycję, wyjątkową ofertą promocyjną. Osoby, które zdecydują się na zakup nieruchomości na Osiedlu Park Zawiszów, etap II, budynek B mogą liczyć na odczuwalne wsparcie, w postaci bonów.

Do każdego z dostępnych jeszcze lokali, przypisany został bon uprawniający do dodatkowej korzyści. W przypadku dwóch mieszkań o powierzchni 71,74 m2 oraz 73,80 m2 kupujący może liczyć na rabat w wysokości 5% wartości lokalu. To odczuwalna kwota, dzięki której będziesz w stanie pozwolić sobie na niższy kredyt bądź większą swobodę w wyborze artykułów wyposażenia wnętrz.

Do pozostałych nieruchomości, o powierzchni od 52,24 m2 do 74,76 m2, deweloper dokłada bon o wartości od 5 000 do 7 000 złotych. Można go wykorzystać na zakup sprzętu AGD w sklepie Max Elektro bądź materiały wykończeniowe do łazienki w sklepie Domino. Pomyśl o ile ciekawiej możesz zaaranżować swoją kuchnię bądź łazienkę, korzystając ze wspomnianego wsparcia.

Już dziś zapoznaj się ze szczegółami dostępnych jeszcze lokali, poznaj ich funkcjonalny układ i przekonaj się, że będą idealnym miejscem do życia dla Ciebie i Twoich bliskich. Ta elegancka, dogodnie zlokalizowana inwestycja, z pewnością przypadnie do gustu wszystkim osobom, poszukującym wygodnego miejsca do życia w Świdnicy. Jej budowa została już zakończona, więc możesz szybko przenieść się w zupełnie nowy wymiar komfortu, bez oczekiwania na postępy, na placu budowy.