Autor: Dopoznania.pl
2 sierpnia, 2021Newsy

Nova Łacina 6 – trwa sprzedaż kolejnego etapu inwestycji przy ul. Niemena

Deweloper Grupa Inwest poszerzył ofertę o kolejny etap osiedla przy ulicy Niemena w Poznaniu. W ramach inwestycji Nova Łacina 6 oddane zostaną mieszkania trafiające w indywidualne potrzeby nabywców. Jeżeli cenisz połączenie wielkomiejskiego stylu i odpowiedniej dozy spokoju, trafiłeś pod właściwy adres! Poznaj szczegóły tej propozycji i zamelduj się w atrakcyjnej części poznańskiego Nowego Miasta.

Nova Łacina 6 to inwestycja skrojona na miarę różnorodnych oczekiwań dzisiejszych klientów. Swoje miejsce znajdzie tu zarówno aktywny singiel, para, potrzebująca większej przestrzeni rodzina z dziećmi czy pragnący spokoju senior. Nowy budynek wielorodzinny  na Łacinie pomieści 236 mieszkania liczące od 25 do 75 m2. Nabywcy zainteresowani zakupem nieruchomości przy ul. Niemena, wybierać mogą pomiędzy układami 1-, 2- i 3-pokojowymi. Oferowane lokale zyskają powierzchnie dodatkowe w postaci balkonu, tarasu lub ogródka. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną także komórki lokatorskie i podziemna hala garażowa.

Mówiąc o zaletach Novej Łaciny 6 nie można zapomnieć o lokalizacji. Łacina to adres łączący w sobie wiele zalet. Dzielnica zapewnia dogodny dostęp do niezbędnych na co dzień punktów, takich jak: sklepy, punkty usługowe, lokale gastronomiczne, ośródki zdrowia czy placówki edukacyjne. Na uwagę zasługuje również rozwinięta komunikacja miejska, umożliwiająca szybki dojazd do centrum i innych części Poznania. Miejski charakter, zaproponowanej przez Grupę Inwest, lokalizacji harmonijnie łączy się z bliskością zieleni. Mieszkańcy Nowego Miasta korzystać mogą z uroków Malty, Parku Tysiąclecia czy nadwarciańskich łąk.

 

Nowe mieszkanie w atrakcyjnej części Poznania? Skontaktuj się z biurem sprzedaży osiedla Nova Łacina i wybierz najlepsze rozwiązanie. Zakończenie realizacji zaplanowano na przełom I i II kwartału 2023 roku.