Autor: Dopoznania.pl
28 czerwca, 2022Newsy

Nowa inwestycja mieszkaniowa blisko Śródki

Rynek Wschodni to nowa inwestycja, powstająca u zbiegu ulic Smolnej i Głównej w Poznaniu. W ramach projektu powstanie 47 mieszkań o zróżnicowanych układach i powierzchniach. Szeroki wachlarz możliwości sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, zwłaszcza że istnieje możliwość podzielenia dużych lokali na mniejsze.

Rynek Wschodni to najnowsza poznańska inwestycja dewelopera Quadro Development. Kameralny budynek u zbiegu ulic Smolna i Główna pomieści 47 mieszkań o powierzchni od 29 do 89 m2. Wśród oferowanych rozwiązań znalazły się kawalerki oraz lokale 2- i 3-pokojowe. W przypadku tych ostatnich istnieje możliwość podziału mieszkania na mniejsze, każde z osobnym węzłem sanitarnym, co stanowi ciekawą propozycję dla klientów inwestycyjnych. Interesującym rozwiązaniem są także, usytuowane na ostatniej kondygnacji, nieruchomości z tarasami.

- Lokalizacja, charakter oraz zróżnicowane powierzchnie pozycjonują nasz projekt jako doskonałą formę lokowania kapitału i źródło dodatkowych dochodów, a także świetne miejsce dla rodzin z dziećmi. Co znamienne, wśród klientów pojawiają się także obcokrajowcy, w tym oczywiście obywatele Ukrainy – mówi Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development.

Warto wspomnieć również o powierzchniach dodatkowych. W przypadków mieszkań parterowych będą to ogródki, zaś nieruchomości na piętrach posiadać będą balkony lub tarasy (ostatnia kondygnacja). Z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców, deweloper pomyślał także o podziemnej hali garażowej, videodomofonach i roletach zewnętrznych. Nie zabraknie również dróg dojazdowych i chodników. Całość uzupełnią elementy małej architektury.

Ceny nowych mieszkań w inwestycji Rynek Wschodni rozpoczynają się od 8800 zł/m2 brutto. Warto zaznaczyć, że istnieje możliwość rezerwacji mieszkania w programie „Mieszkanie Bez Wkładu”, który zaczął obowiązywać od 27 maja. Rozwiązanie to pozwala na zakup nieruchomości, nawet jeżeli kupujący nie dysponuje wymaganym wcześniej wkładem własnym. Założenia programu mieszkaniowego są takie, że Państwo za pośrednictwem Banku Gospodarstwa Krajowego będzie gwarantować wkład własny nawet do 20 proc., a jednocześnie do kwoty 100 tys. zł. Beneficjentem programu stać się może: singiel, para, rodzina z dziećmi.

Mówiąc o zaletach Rynku Wschodniego, nie można zapominać o lokalizacji. Inwestycja położona jest w pobliżu Ronda Śródka, które zapewnia sprawne połączenie komunikacyjne z innymi częściami Poznania. Tuż obok budynku od Quadro Development działa przedszkole oraz szkoła podstawowa. W zasięgu ręki są także sklepy i punkty usługowe. Miłośnicy aktywności fizycznej z pewnością docenią nadwarciańskie tereny zielone, obfitujące w liczne ścieżki pieszo-rowerowe, w tym popularną Wartostradę. Położenie inwestycji zapewnia także swobodny dostęp do Ostrowa Tumskiego i Starego Rynku.