Autor: Dopoznania.pl
4 listopada, 2020Prawo nieruchomości

Nowa inwestycja mieszkaniowa na Kępie Mieszczańskiej

Planujesz zakup nowego mieszkania we Wrocławiu? Chcesz zarobić na wynajmie nieruchomości? Kochasz klimat Wrocławia i cenisz niebanalne rozwiązania? Zamelduj się w inwestycji Kępa Park!

Nowy projekt dewelopera ATC Development powstaje w prestiżowej części Wrocławia, na terenie Kępy Mieszczańskiej. Lokalizacja ta spełni oczekiwania wszystkich, którzy poszukują połączenia miejskiej wygody i zieleni. Na wyciągnięcie ręki są tu sklepy, punkty usługowe, placówki edukacyjne, przystanki komunikacji miejskiej oraz wrocławskie centra biznesowe. Całość uzupełnia łatwy dostęp do bogatej oferty kulturalno-rozrywkowej Wrocławia. Z drugiej zaś strony inwestycja Kępa Park realizowana jest w sąsiedztwie zieleni, dzięki czemu spacer czy jogging będzie mógł stać się stałym punktem dnia przyszłych mieszkańców.

ATC Development wychodzi naprzeciw potrzebom różnych grup nabywców. W ofercie sprzedaży projektu Kępa Park znaleźć można kawalerki oraz lokale w układach 2- i 3-pokojowych, mieszczące się w przedziale od 30 do 78 m2. Mieszkania posiadać będą powierzchnie dodatkowe w postaci balkonów i tarasów.

Zakup nowego mieszkania na Kępie Mieszczańskiej we Wrocławiu polecić należy zarówno prywatnym klientom, poszukującym idealnych czterech kątów w atrakcyjnej lokalizacji, jak i inwestorom, którzy chcą ulokować kapitał w nieruchomości. Wysoka jakość rozwiązań oraz korzystne położenie na mapie miasta to gwarancja stałego i wysokiego zysku.

Zakończenie budowy zaplanowano na wrzesień 2021 roku. Skontaktuj się z biurem sprzedaży ATC Development, wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb i zamieszkaj na Śródmieściu.