Autor: Dopoznania.pl
18 czerwca, 2020Newsy

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Leśnicy

Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Maślice uruchomiła sprzedaż nowej inwestycji mieszkaniowej. Powstające przy ulicy Brzezińskiej w Leśnicy, osiedle spełni oczekiwania klientów, którzy poszukują komfortowego „M” w dogodnej części Wrocławia.

Wielorodzinny budynek od SBM Maślice pomieści 21 mieszkań w układach 2- i 3-pokojowych. Nabywcy zainteresowani zakupem nieruchomości w dzielnicy Fabryczna wybierać mogą pomiędzy powierzchniami mieszczącymi się w przedziale od 40 do 95 m2. Lokale parterowe posiadać będą przydomowe ogródki, a te na wyższych kondygnacjach zyskają balkony.

Wybrana przez spółdzielnię lokalizacja łączy w sobie rozwiniętą infrastrukturę z bliskością terenów zielonych. W pobliżu inwestycji Leśnica, ul. Brzezińska działają m.in.: sklepy, punkty usługowe, placówki edukacyjne oraz ośrodki zdrowia. Dużą zaletą jest także dogodny dostęp do komunikacji miejskiej, która pozwoli na swobodne przemieszczanie się po terenie Wrocławia. W wolnych chwilach nieocenione okaże się sąsiedztwo natury. Mieszkańcy będą mogli odpoczywać m.in. w Parku Leśnickim i Parku Krajobrazowym Dolina Bystrzycy.

Zgodnie z planem SBM Maślice przekaże mieszkania do 30 września 2021 roku. Skontaktuj się z biurem sprzedaży i postaw na Leśnicę.