Autor: Dopoznania.pl
19 maja, 2021Newsy

Nowa inwestycja na Grunwaldzie – kup mieszkanie z atrakcyjnym rabatem

Apartamenty Grunwald to nowa inwestycja na poznańskiej mapie nieruchomości. Realizowany przy ulicy Budziszyńskiej projekt przeznaczony jest dla osób stawiających na lokalizację łączącą miejską wygodę z odpowiednią dozą spokoju i bliskością zieleni. Sprawdź ofertę nowych mieszkań na Grunwaldzie i skorzystaj z atrakcyjnej promocji dewelopera VILLA Sp. z o.o.

Kameralna inwestycja na Grunwaldzie składać się będzie z 32 lokali o powierzchni od 35 do 114 m2. Z myślą o zróżnicowanych preferencjach kupujących, deweloper zaplanował kilka wariantów nieruchomości. Osoby zainteresowane zakupem nowego mieszkania w tej części Poznania wybierać mogą pomiędzy:

  • 3-pokojowymi mieszkaniami z ogródkami (14-86 m2) - parter
  • 3-pokojowymi mieszkaniami balkonami – 1 piętro
  • 1-pokojowymi mieszkaniami z antresolami – 2 piętro

Z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców, w projekcie przewidziano cichobieżną windę  i 45 miejsc garażowych.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup mieszkania w inwestycji Apartamenty Grunwald? Jedną z niepodważanych zalet tej propozycji jest atrakcyjna lokalizacja. Budynek realizowany jest w sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego, co pozwoli wpisać relaks na świeżym powietrzu w stały rozkład dnia. Co istotne, bliskość zieleni nie oznacza rezygnacji z wygody. Apartamenty Grunwald powstają w doskonale rozwiniętej okolicy, gdzie nie brakuje m.in.: punktów handlowo-usługowych, szkół, przedszkoli, urzędów, kompleksów biurowych oraz przystanków komunikacji miejskiej, pozwalających na swobodne poruszanie się po terenie całego Poznania.

To nie koniec korzyści! Teraz nowe mieszkania powstające w ramach inwestycji Apartamenty Grunwald przy ul. Budziszyńskiej w Poznaniu nabyć można z atrakcyjnym rabatem. Skontaktuj się z biurem sprzedaży VILLA Sp. z o.o., zapytaj o aktualną ofertę i wybierz idealne cztery kąty.