Autor: dopoznania.pl
24 kwietnia, 2023Newsy

Nowa inwestycja od Agrobexu w Pobiedziskach

Już jest! Nowa inwestycja od Agrobexu – Nowe Pobiedziska 2! Topowa podpoznańska lokalizacja,  popularne metraże i układy oraz sprawdzone rozwiązania – słowem – wszystko, czego klienci spodziewają się po tak rzetelnym i lubianym deweloperze, jakim jest Agrobex.

Nowe Pobiedziska 2 powstaną w sąsiedztwie wcześniejszych inwestycji dewelopera. W budynku powstanie 65 komfortowych mieszkań, których metraże mieszczą się w zakresie od 37 do 56 m2 i układach od kawalerek do 3-pokojowych „M”. Nie zabraknie również ogródków przydomowych, tarasów, balkonów, komórek lokatorskich, miejsc postojowych przed budynkiem czy wind. Planowane zakończenie prac i odbiór kluczy przewiduje się na III kwartał 2024 roku.

Na uwagę zasługuje również lokalizacja osiedla. Nowe Pobiedziska 2 to nowoczesne osiedle, którego położenie pozwala cieszyć się bliskością zieleni bez rezygnacji z dobrego dostępu do Poznania. Tym samym jest to idealny wybór dla tych, którzy na co dzień pracują w stolicy wielkopolski, a wieczorem i weekendami chcą odpocząć od zgiełku miasta. Pobiedziska to miejscowość ulokowana pośród kilku jezior, w sąsiedztwie znaleźć można również Park Krajobrazowy Promno czy Rezerwat Przyrody Jezioro Drążynek. Tym samym nie braknie tu miejsc do spacerów czy wycieczek rowerowych.

Nowe Pobiedziska 2 to strzał w dziesiątkę dla każdego, kto szuka miejsca dla siebie w okolicy Poznania. Ponieważ mieszkań jest niewiele – warto już dziś zarezerwować jedno z nich dla siebie.