Autor: Dopoznania.pl
14 kwietnia, 2022Newsy

Nowa inwestycja przy ul. Chełmońskiego w Śremie

Nowa inwestycja mieszkaniowa Śrem Park już w sprzedaży! Projekt dewelopera Everest Development powstaje z myślą o klientach, którym zależy na otoczeniu natury i dobrym dostępie do centrum. Dowiedz się więcej i wybierz swoje nowe mieszkanie w Śremie.

Szeroka oferta, dopasowana do zróżnicowanych potrzeb kupujących to jedna z niepodważalnych zalet inwestycji Śrem Park. Deweloper przygotuje 108 komfortowych mieszkań, zapewniających przyszłym właścicielom dużą swobodę aranżacyjną. W budynku przy ul. Chełmońskiego znajdą się mieszkania 2-,3- i 4-pokojowe oraz jedna kawalerka. Powierzchnie lokali mieszczą się w przedziale od 28,53 do 69,08 m2. Warto dodać, że wszystkie, oferowane przez Everest Development, mieszkania posiadać będą balkony. Z myślą o wygodzie nabywców, deweloper zadba o miejsca postojowe, halę garażową oraz komórki lokatorskie.

Równie atrakcyjnie prezentuje się okolica inwestycji. Budynek wielorodzinny przy ul. Chełmońskiego położony jest w otoczeniu terenów Miejskiego Parku Puchalskiego. Wybrana przez inwestora lokalizacja to najlepszy dowód na to, że kameralny klimat może iść w parze z codzienną wygodą i dobrym dostępem do centrum miasta.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży, zapytaj o aktualną ofertę i zamelduj się w Śrem Park.