Autor: Dopoznania.pl
16 grudnia, 2022Newsy

Nowa inwestycja w Niechorzu – zainwestuj w apartament na wynajem

Zastanawiasz się jak uchronić kapitał przed inflacją? Zainwestuj w nieruchomości! Aby zarobić na posiadanym mieszkaniu, trzeba zwrócić uwagę na standard inwestycji oraz jej atrakcyjne położenie. Oba warunki spełnia projekt Silamar Niechorze Parkowa – jedna z najnowszych inwestycji nad Bałtykiem.

Zakup całorocznego apartamentu w turystycznej miejscowości to nie tylko sprawdzony sposób na stały i wysoki zarobek, ale także wartość dodana w postaci własnego miejsca w przepięknej części Polski. Relaks i odpoczynek w błogiej scenerii mogą być na wyciągnięcie ręki zawsze, kiedy tego potrzebujesz. Przyjrzyjmy się bliżej lokalizacji, oferowanej przez dewelopera, inwestycji.

Elegancki budynek Silamar realizowany jest w miejscowości Niechorze, położonej na zachodniej części wybrzeża. Inwestor postawił na wyjątkowe miejsce, gdzie natura i kameralny klimat łączą się z niezbędnymi na co dzień udogodnieniami. Wystarczą 3 minuty, aby dotrzeć do piaszczystej plaży, która zachwyca turystów przez cały rok. W najbliższej okolicy nie brakuje także sklepów, restauracji i nadmorskiej infrastruktury.

Równie ciekawie prezentuje się sama inwestycja Silamar Niechorze Parkowa. W ramach kameralnego projektu powstaną 34 komfortowe apartamenty z klimatyzacją w standardzie. Dużą zaletą nieruchomości są także przynależne, funkcjonalne balkony. Z myślą o komforcie klientów i najemców, deweloper zadbał o szereg udogodnień, wśród których wymienić można: rolety zewnętrzne, halę garażową, windę, siłownię, miejsce do jogi, salę zabaw dla dzieci.

Apartamenty oferowane są jako lokale użytkowe, co pozwala nabywcom na odliczenie podatku VAT 23%. Ponadto przyszli właściciele będą mogli zawrzeć umowę z operatorem zajmującym się obsługą najmu. Kompleksową ofertę apartamentu nad Bałtykiem uzupełniają atrakcyjne pakiety wykończenia pod klucz.