Autor: Dopoznania.pl
30 lipca, 2020Newsy

Nowa pula mieszkań w Osadzie Kolorowej

Planujesz zakup nowego mieszkania na Maślicach we Wrocławiu? Doskonale się składa! Deweloper Omega Buildings uruchomił sprzedaż kolejnych mieszkań w inwestycji Osada Kolorowa! Do wyboru atrakcyjne lokale o zróżnicowanych układach i metrażach.

Realizowany przy ulicy Maślickiej projekt cieszy się sporym zainteresowaniem klientów rynku pierwotnego nieruchomości. W odpowiedzi na ich potrzeby, deweloper włączył do sprzedaży trzy kolejne budynki – oznaczone literami J, K, L.

W nowych etapie Osady Kolorowej każdy znajdzie coś dla siebie. Oferowane przez firmę Omega Buildings mieszkania mieszczą się w przedziale od 27,60 do 112,60 m2. Osoby poszukujące nieruchomości na Maślicach wybierać mogą pomiędzy kawalerkami oraz układami 2-, 3- i 4-pokojowymi. Zaproponowane przez dewelopera lokale posiadać będą atrakcyjne powierzchnie dodatkowe w postaci ogrodu, tarasu lub loggii.

Osada Kolorowa to kompleksowy projekt, spełniający oczekiwania dzisiejszych klientów. Deweloper zadbał m.in. o naziemne miejsca postojowe, parking podziemny, chodniki, skwery, place zabaw, oświetlenie oraz funkcjonalne wiaty śmietnikowe.